تبلیغات

معاون وزیر اسبق در فولاد خوزستان چه قدر پاداش گرفت؟

در این مجمع، حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره مبلغ ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه مصوب شده است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد خوزستان برای هیئت مدیره این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1394، مبلغ3,000 میلیون ریال پاداش تعیین کرده است.

بر اساس این گزارش، همچنین در این مجمع، حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره مبلغ  7,000,000 ریال بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه مصوب شده است.

این گزارش می افزاید: مجمع شرکت فولاد خوزستان برای سال گذشته نیز 5,000  میلیون ریال برای پاداش هیئت مدیره و 7,000,000  ریال را هم برای هر جلسه حق حضور اعضای غیرموظف تصویب کرده بود. مجمع شرکت فولاد خوزستان برای سال مالی منتهی به 1394 سود نقدی را به ازای هر سهم ۲۵۰ ریال تعیین کرده است.

درحال حاضر، محمدحسن عرفانیان آسیایی، فرهاد شهرکی، محمدرضا سروش، محمد حسین قائمی،علیرضا عسکری مارانی در ترکیب هیات مدیره حضور داشته و محمد رضا مدرس خیابانی هم مدیریت عاملی این شرکت فولادی را عهده داراست. از قرار معلوم،بخشی از سهام این شرکت فولادی متعلق به شرکت های سرمایه گذاری 30 استان کشور بوده که به نحوی به دولت پیوستگی دارد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسین مدرس خیابانی در گذشته قائم مقام معاونت بازرگانی داخلی وزارت بازرگانی بوده و از کارمندان رسمی وزارت بازرگانی به شمار می رود.

منبع:نسیم آنلاین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار