تبلیغات

جزئیات پرونده قتل با تبر، مقابل چشمان همسر

ساعت24-در این جنایت که چهارشنبه 27 مردادماه رخ داد چند جوان که سرنشینان خودروی پژوی پارس سفید رنگ بودند با تبر به مرد جوانی حمله کرده و او را مقابل چشمان بهت زده همسر باردارش از پا درآورده و پس از مجروح کردن برادر همسر وی گریختند.

آخرین جزئیات از پرونده دو نفر از عاملان قتل هولناک مرد جوان شیرازی که مقابل چشمان وحشت زده همسر باردارش با تبرکشته شد، فاش شد.

به دنبال انتشار این خبر و بازتابهای گسترده این جنایت ، رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران پلیس جنایی استان فارس قرار گرفت و ردیابیهای تخصصی برای دستگیری عاملان قتل آغاز شد.

کارآگاهان در نخستین گام ها و برای کشف سرنخی برای کشف راز قتل به تحقیقات میدانی در محدوده بولوار امیرکبیر پرداختند. پس از بررسی تصاویر و فیلم هایی که برخی از مردم از صحنه جنایت گرفته بودند، تصویر چهره ضاربان به دست آمد.
در ابتدای تحقیقات فاش شد که این افراد پس از ارتکاب جنایت قصد خروج از کشور را دارند از این رو ردیابی متهمان به صورت ویژه در دستور کار
قرار گرفت.
سرانجام تحقیقات ویژه تیم جنایی در کمتر از یک هفته به نتیجه رسید و پلیس با همکاری سازمان اطلاعات سپاه فجر استان موفق شد با شناسایی مخفیگاه دو نفر از ضاربان جوان، آنها را در یزد و خرم آباد و در دو عملیات غافلگیرانه دستگیر کند.
یکی دیگر از ضاربان نیز در شیراز دستگیر شد. پس از دستگیری عاملان این جنایت هولناک آنها برای انجام تحقیقات بیشتر به دادسرای جنایی شیراز منتقل شدند. این افراد پس از انتقال به دادسرا نزد بازپرس درخشان به بزه ارتکابی اعتراف کرده و مدعی شدند پس از درگیری بر سر رانندگی دست به این جنایت هولناک زده اند. یکی از این مردان سنگدل در توضیح ماجرا گفت: روز حادثه بر سر رانندگی با قربانی درگیر شدیم او به همراه مردی که در خودرواش بود پیاده شده و به سمت ما آمدند. در این میان دو نفر از ما با چاقو و یک نفر دیگر با تبر از خودرو پیاده شدیم و به قربانی و همراهش چندین ضربه چاقو و تبر زدیم. پس از این ماجرا از محل متواری شده و هر کدام به یکی از شهرها رفتیم.
این اشرار تبر به دست در ادامه تحقیقات نزد بازپرس پرونده جزئیات بیشتری از جنایت را فاش کردند. گفتنی است این پرونده اکنون در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی شیراز در دست بررسی است و برای آنها قرار بازداشت موقت صادر شده است.

خبرجنوب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار