تبلیغات

نامزدهای هجدهمین جشن سینمای ایران معرفی شدند

نامزدهای هجدهمین جشن سینمای ایران معرفی شدند "ابد و یک روز" در ۱۱رشته و "کوچه بی‌نام" در ۷رشته کاندیدای دریافت جایزه شده‌اند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسامی نامزدهای هجدهمین جشن سینمای ایران توسط شورای صیانت از آراء متشکل از کمال تبریزی دبیر جشن، علی دهکردی نماینده منتخب داوران و محمدرضا مویینی نماینده خانه سینما شمارش شد.

براساس آرای اعلام شده «ابد و یک روز» نخستین ساخته سینمایی سعید روستایی در 11 رشته کاندیدای دریافت جایزه شده است و «کوچه بی‌نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی در هفت رشته امکان دریافت جایزه دارد. «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در شش رشته و همچنین «ایستاده در غبار» در پنج رشته کاندیدای دریافت جایزه شده‌اند.

بر اساس شمارش آراء، نامزدهای هر رشته به شرح زیر اعلام می‌شود:

نامزد های بهترین جلوه‌های بصری:
هادی اسلامی «بادیگارد»، جواد مطوری «مرگ ماهی»، جواد مطوری «بهمن»،امیررضا معتمدی «مزار شریف»

نامزد های بهترین جلوه‌های ویژه میدانی :
آرش آقا بیگ«بهمن»، اصغر پورهاجریان «360 درجه»، محسن روزبهانی« بادیگارد»، ایمان کرمیان «ایستاده در غبار»، عظیم محمدی«عاشق ها ایستاده می میرند»

نامزد های بهترین چهره پردازی :
ایمان امیدواری« کوچه بی نام »،شهرام خلج «ایستاده در غبار»،محسن دارسنج «بارکد»، سعید ملکان « ابد و یک روز»، مهین نویدی «360 درجه»

نامزد های بهترین صداگذاری و میکس:
علیرضا علویان«بادیگارد»،علیرضا علویان «ابد و یک روز »، آرش قاسمی« خشم و هیاهو»، امیر حسین قاسمی « جامه دران»، محمود موسوی نژاد «کوچه بی نام »

نامزد های بهترین صدابرداری:
حسین بشاش«خشم و هیاهو»،حسن زاهدی «گینس»،امین میرشکاری «ابد و یک روز»، زنده یاد یدالله نجفی «جامه دران»، امیر نوبخت «عادت نمی کنیم»

نامزد های بهترین طراحی لباس:
حجت اشتری «بارکد»، رعنا امیری «خشم و هیاهو»، سارا سمیعی « دو »، بابک کریمی « جامه دران »، غزاله معتمد « ابد و یک روز»

نامزد های بهترین طراحی صحنه :
حجت اشتری « بارکد»، ایرج رامین فر «احتمال باران اسیدی»، امیرحسین قدسی « اژدها وارد می شود»، کیوان مقدم «دو »، محسن نصر الهی « ابد و یک روز »

نامزد های بهترین موسیقی فیلم :
سعید انصاری «جامه دران »،ستار اورکی «دوران عاشقی»، حامد ثابت « بهمن»، بهزاد عبدی « مزار شریف»، کارن همایون فر «بادیگارد»

نامزدهای بهترین تدوین:
امیر ادیب پرور «کوچه بی نام» ، ژیلا ایپکچی «خداحافظی طولانی» ، حسن حسن دوست «جامه دران»، مهدی حسینی وند «بادیگارد» ، بهرام دهقانی «ابد و یک روز» ، هایده صفی یاری «اژدها وارد می شود»

نامزد های بهترین فیلمبرداری:
هومن بهمنش«بهمن» ، هومن بهمنش «اژدها وارد می شود» ، علیرضا زرین دست «کفش هایم کو؟»،پیمان شادمانفر «اعترافات ذهن خطرناک من» ، پیمان شادمانفر «خشم و هیاهو»،مرتضی قیدی « ناهید»

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
برزو ارجمند «چهارشنبه 19 اردیبهشت»، علی باقری «اژدها وارد می شود»، پوریا رحيمی «احتمال باران اسيدی»، محسن کيایی«بارکد»، نوید محمد زاده «ابد و یک روز»

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:
پانته آ بهرام «کوچه بی نام» ، سحر دولتشاهی «شکاف»، سوگل خليق «دو»، فرشته صدر عرفایی «کوچه بی نام»، مریم کاظمی برای فيلم «جامه دران»

نامزدهای بهترین نقش اول مرد:
سعيد آقاخانی «خداحافظی طولانی»،فرهاد اصلانی«کوچه بی نام»، هادی حجازی«ایستاده در غبار»، سيامک صفری «اعترافات ذهن خطرناک من»، پيمان معادی «ابد و یک روز»

نامزدهای نقش اول زن:
سحر احمدپور«چهارشنبه 19 اردیبهشت»،ساره بيات «ناهيد»، نگار جواهریان «قندون جهیزیه»،باران کوثری «جامه دران»، باران کوثری «کوچه بی نام»

نامزدهای بهترین فيلمنامه اقتباسی:
یدالله صمدی و حسين مهکام «پدر آن دیگری»، حميدرضا قطبی «جامه دران »، سهيلا گلستانی «دو»

نامزدهای بهترین فيلمنامه:
محسن امير یوسفی«خواب تلخ»، آیدا پناهنده و ارسلان اميری «ناهيد»، مانی حقيقی «اژدها وارد می شود»، سعيد روستایی «ابد و یک روز »،اصغر عبداللهی «خداحافظی طولانی»

نامزدهای بهترین کارگردانی:
آیدا پناهنده «ناهيد»، وحيد جليلوند «چهارشنبه 19 اردیبهشت»،ابراهيم حاتمی کيا «بادیگارد»،سعيد روستایی «ابد و یک روز» ،محمد حسين مهدویان «ایستاده در غبار»

نامزدهای بهترین فيلم:
بيژن امکانيان «ناهيد»،علی جليلوند و محمد حسين لطيفی «چهارشنبه 19 اردیبهشت»،منصور لشگری قوچانی «کوچه بی نام»،سعيد ملکان «ابد و یک روز»،حبيب الله والی نژاد «ایستاده در غبار»

5858

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار