تبلیغات

جمع آوری 6 هزار معتاد متجاهر در پایتخت/80 درصد چهره شهر از حضور متکدیان پاک شده است

فرماندار تهران گفت: با اقدامات صورت گرفته، 80 درصد چهره شهر از حضور متکدیان پاک شده است.

حضور بیش از 2 هزار متکدی در پایتخت/80 درصد چهره شهر از متکدیان پاک شده استعیسی فرهادی فرماندار تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: تاکنون بیش از  6 هزار معتاد متجاهر در تهران جمع آوری و در کمپ هایی که توسط شهرداری تعبیه شده، نگهداری می شوند.

وی با اشاره به اینکه در شهر تهران بین 2 هزار و پانصد تا 3 هزار متکدی حضور دارند، افزود: با همکاری دستگاه هایی مانند شهرداری تهران، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی  هزار و 800 متکدی جمع آوری شده که از این تعداد 350 نفر کودکان زیر 15 سال هستند و کار غربالگری آن ها در حال انجام است، همچنین تعدادی از آن ها که بیمار هستند برای درمان به مرکز درمانی و مابقی به سامان سراها ی بهزیستی منتقل می شوند.

فرماندار تهران در خصوص رفع مشکلات بهداشتی و درمانی معتادان تهران، گفت: در راستای پاکسازی چهره شهر، این افراد با همکاری دستگاه های عضو به مراکز بهاران شهرداری تهران منتقل و تحت درمان قرار می گیرند.

فرهادی تصریح کرد: متکدیان اتباع بیگانه نیز به اداره اتباع تحویل داده می شوند، همچنین 59 زن متکدی نیز تاکنون جمع آوری شده اند.

وی گفت: با اقدامات صورت گرفته 80 درصد چهره شهر از حضور متکدیان پاک شده است.

 فرماندار تهران گفت: تا اواخر مهر ماه نسبت به جمع آوری تمامی متکدیان اقدامات لازم انجام می شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار