تبلیغات

بخش ویژه‌ آمازون برای علاقمندان وسایل نقلیه

کد خبر: ۳۷۷۷۳۴

۱۱  بازدید

آمازون می تواند برای محصولات پژوهشی، مفید باشد حتی اگر این محصولات به فروش نرسند. همین اصل ظاهرا دیدگاه Amazon Vehicles (وسایل نقلیه آمازون) است، مکان جدیدی برای وسایل نقلیه ی پژوهشی.

وب سایت TopInEarth - جمیله محمدی چراتی: آمازون می تواند برای محصولات پژوهشی، مفید باشد حتی اگر این محصولات به فروش نرسند. همین اصل ظاهرا دیدگاه Amazon Vehicles (وسایل نقلیه آمازون) است، مکان جدیدی برای وسایل نقلیه ی پژوهشی.

  بخش ویژه‌ی آمازون برای علاقمندان به اطلاعات وسایل نقلیه
پیش از این محلی برای فروش قطعات و لوازم جانبی وسیله های نقلیه در آمازون وجود داشته است که Amazon Automotive نامیده می شود و کمپانی، Amazon Vehicles را توسعه ی این بخش می داند. در حال حاضر، این پلتفرم تنها به صورت یک محل پژوهشی خودرو و یک جامعه ی اتومبیل مطرح شده است.

مدیر اجرایی بخش اتومبیل ها در آمازون، Adam Goetsch، گفته است: "هدف ما، پشتیبانی از مشتریان در طول یکی از مهم ترین و پژوهشی ترین خریدهایشان در زندگی می باشد. ما به آنها کمک می کنیم تا تصمیم آگاهانه ای را بگیرند. Amazon Vehicles، یک منبع عظیم برای مشتریانی است که به اطلاعات خودرو علاقه داشته یا در پی یک انتخاب درست از قطعات و لوازم جانبی می باشند."

در Amazon Vehicles می توان به دنبال وسایل نقلیه ی مشخص بود یا نتایج را بر اساس شرایطی مانند سال، تاریخ ساخت، مدل، امتیاز کاربران، بهره وری سوخت و ظرفیت یدک کشی فیلتر کرد. لیست هر محصول شامل مشخصات، تصاویر و ویدئوهایی از وسیله نقلیه است.

در کنار محتوای محصول تهیه شده از سوی آمازون، می توان نظر کاربران را نیز مشاهده کرد. کاربران همچنین می تواند پرسش های خود در مورد وسیله نقلیه موردنظرشان را مطرح کرده و اعضای انجمن به آنها پاسخ دهند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار