تبلیغات

سوءاستفاده ربات تلگرامی از

در تلگرام پیامی دست‌به‌دست می‌شود که به‌نوعی سوءاستفاده از نام یک شرکت معتبر خدمات اینترنتی است.

به گزارش خبرنگار گروه اخبار داغ فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ این روزها در پیام‌رسان تلگرام پیامی با این مضمون  دست‌به‌دست می‌شود "سلام سریع تو روبات ... عضو شو و  21 گیگابایت اینترنت رایگان بگیر ( طرح تابستانه - فرصت محدود )".

به نظر می‌رسد این پیام به‌نوعی سوءاستفاده از نام یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی است، در تماس با شرکتی که این پیام به آن اسم منتشر شده، مسئولان شرکت از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرده و گفتند شرکت فوق در جریان چنین رباتی نیست.

این ربات با هدف ایجاد تبلیغ در کانال‌ها و یا توسط کاربرها دست به دست می شود، عضویت در این ربات برای کاربر فایده ای ندارد غیر از مشاهده تعداد نامحدودی از تبلیغات. این ربات با رشد هرمی خود توانسته تعداد اعضای کانال های مختلف را افزایش دهد، پیش از این هم چنین ربات‌هایی در فضای تلگرام فعالیت می کردند البته نه با اسم این شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی.

حال اگر در این ربات عضو شدید و یا چنین پیامی برای شما آمد بهترین روش اطلاع رسانی به ارسال کننده پیام و بلاک کردن ربات است.


سوءاستفاده ربات تلگرامی از کاربران/ انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار