تبلیغات

پاسخ شهرداری به گلایه شهروندان از سدمعبر نمایشگاه های خودرو: اصناف خودرویی ساماندهی می شوند

پاسخ شهرداری به گلایه شهروندان از سدمعبر نمایشگاه های خودرو: اصناف خودرویی ساماندهی می شوند

جامعه > مشکلات مردم - شهرداری شرق تهران در پاسخ به اعتراض شهروندان درباره توقف خودروهای فروشی نمایشگاه های اتومبیل در معابر عمومی اعلام کرد این اصناف در حال ساماندهی شدن هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بسیاری از مخاطبان سرویس مشکلات مردم گلایه کرده اند از دست برخی اصناف متخلف مانند بعضی از واحدهای معاملات خودرو و نمایشگاه دارها شکایت دارند. آنها می گویند این اصناف باعث بی نظمی در ترافیک، ایجاد سد معبر و بعضا مسدودسازی پیاده روها شده اند.
در ارتباط با نظم بخشیدن به عملکرد این واحدهای تجاری، شهرداری شرق تهران اعلام کرده ساماندهی نمایشگاه های خودرو را در سطح منطقه 6 با هدف کاهش مشکلات ترافیکی شروع کرده است.
محمدعلی شعبانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 با اعلام این خبر گفت: با اجرای این طرح نمایشگاه های اتومبیل خیابان های انقلاب، شریعتی، شهید بهشتی و شهید قنبرزاده ساماندهی می شوند.
او با اشاره به اینکه پارک خودروها در مقابل نمایشگاه‌های اتومبیل سبب افزایش مشکلات و معضلات ترافیکی می شود، گفت: ایجاد مزاحمت برای رهگذران و گزارشهای واصله مبنی بر نارضایتی شهروندان از جمله دلایل اجرای این طرح در منطقه بوده است.
معاون شهردار منطقه 7 توضیح داد: با توجه به وجود بیش از 100 نمایشگاه اتومبیل در سطح منطقه و ایجاد مشکلات و معضلات این واحدهای صنفی برای عبور و مرور شهروندان، طرح ساماندهی نمایشگاه های اتومبیل به طور مستمر در منطقه 7 ادامه خواهد داشت.
به گفته او این طرح با همکاری اداره ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، پلیس راهور و اداره کل نظارت بر اماکن عمومی ناجا و اداره ساماندهی منطقه به اجرا درمی آید.

46231

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار