تبلیغات

ماجرای نفت‌کش‌های ایرانی در حال بررسی/تنها دو هزار میلیارد از بدهی‌های بابک زنجانی پرداخت شده است

مدیر حقوقی شرکت ملی نفت ایران از بررسی پرونده نفت‌کش‌های ایرانی با همکاری دادستانی خبر داد.

ماجرای نفت کش های ایرانی در حال بررسی/تنها دو هزار میلیارد از بدهی های بابک زنجانی پرداخت شدهعلی اکبر ماهرخ زاد مدیر حقوقی شرکت ملی نفت ایران در گفتگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  در خصوص سرنوشت نفت‌کش‌های ایرانی که در زمان بابک زنجانی از کشور خارج شده، اظهار داشت: بحث این نفت کش ها فعلا در مرحله ادعا و بررسی است و هنوز ماهیت این مساله برای شرکت ملی نفت شفاف نشده است.

وی افزود: اما آنچه که گفته می شود این است که تعدادی نفت کش در قبال فروش یکی از محمولات نفتی از طرف شریک بابک زنجانی خریداری و در اختیار یکی از شرکت ها برای امر تجارت و انتقال فرآورده قرار گرفته است. 

ماهرخ زاد تصریح کرد: نفت کش ها جزو دارایی های ارزیابی شده ای که باید به وزارت نفت منتقل شود، نیست؛این امر با هماهنگی دادستانی در حال بررسی است و قطعا زمان بر خواهد بود. 

مدیر حقوقی شرکت ملی نفت ایران در خصوص میزان بدهی هایی که از سوی بابک زنجانی به وزارت نفت پرداخت شده، اظهار داشت: تاکنون بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان از اموالی که مورد کارشناسی و ارزیابی قرار گرفته با همکاری دادستانی به وزارت نفت منتقل شده است  اما هنوز 8 هزار میلیاردتومان دیگر از مطالبات وزارت نفت باقی خواهد ماند.

وی در پایان یادآور شد: با موافقت مقام قضایی هر آنچه از وجوه حاصل از صادرات فرآورده های نفتی و نفت خام به وزارت نفت پرداخت نشده باید پس از ارزیابی و کارشناسی اموال اعم از دکل حفاری، نفت کش، ساختمان و غیره به این وزارت خانه منتقل شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار