تبلیغات

کار شجاعانه خلبان برای نجات یک زن در ارتفاع 2 هزار متری+تصاویر

یک خلبان هلیکوپتر شخصی برای نجات جان یک مصدوم که در ارتفاعات 2 هزار متری گیر افتاده بود، کار شجاعانه‌ای انجام داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، در این گزارش تصاویری می بینید که مربوط به لحظه‌ای است که یک خلبان هلیکوپتر شخصی برای نجات جان یک هم نوع ، کار شجاعانه‌ای انجام داد. کار شجاعانه خلبان هلیکوپتر برای نجات یک مصدوم +تصاویر کار شجاعانه خلبان هلیکوپتر برای نجات یک مصدوم +تصاویر کار شجاعانه خلبان هلیکوپتر برای نجات یک مصدوم +تصاویر

این صحنه در یک مانور شدید اتفاق افتاد که خلبان قهرمان کنستانتین آپاوالویی یک زن 44 ساله را که به شدت مصدوم و در ارتفاع 2 هزار متری کوه‌های کارپاتیان در رومانی گیر افتاده بود، نجات داد.

گفتنی است، قبل از اینکه این خلبان وارد کار شود، تیم عملیات نجات موفق نشده بودند که مصدوم را نجات دهند.

کار شجاعانه خلبان هلیکوپتر برای نجات یک مصدوم +تصاویر کار شجاعانه خلبان هلیکوپتر برای نجات یک مصدوم +تصاویر کار شجاعانه خلبان هلیکوپتر برای نجات یک مصدوم +تصاویر

این خلبان برای نجات زن مصدوم هلیکوپتر را در ارتفاع و فاصله بسیار کم از کوه نگه می‌دارد تا اعضای گروه نجات که به او اصرار می‌کردند که این کار را نکند، مصدوم را در زیر یک دقیقه به داخل هلیکوپتر بیاورند و در آخر خلبان شجاع مصدوم را به جای دیگری منتقل کرد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار