تبلیغات

کشف 11 موجود جدید که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر

دانشمندی 11 گونه موجودات جدید را پیدا کرده‌ است که در اعماق زمین زندگی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، دانشمندی 11 گونه جدید از عنکبوت‌های دریچه‌ای طلایی در شهر کویینزلند کشف کرده است که بزرگی برخی از آن‌ها به اندازه کف دست انسان است. موجودات درنده‌ به اندازه کف دست شما که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر موجودات درنده‌ به اندازه کف دست شما که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر موجودات درنده‌ به اندازه کف دست شما که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر

این گونه عنکبوت‌ها، عنکبوت‌هایی هستند که در اعماق زمین لانه‌هایی با استفاده از خاک و یا گیاهان برای لانه‌ها دریچه می‌سازند که از گونه‌های دیگر خود و یا سایر موجودات ریز تغذیه می‌کنند.

موجودات درنده‌ به اندازه کف دست شما که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر موجودات درنده‌ به اندازه کف دست شما که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر موجودات درنده‌ به اندازه کف دست شما که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر موجودات درنده‌ به اندازه کف دست شما که زیر زمین به سر می‌برند +تصاویر

عنکبوت‌های تازه کشف شده به اندازه کف دست انسان هستند و بعضی از آن‌ها دارای نیش‌های یک سانتیمتری هستند و لانه‌های خود را با برگ استتار می کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار