تبلیغات

مسعود شجاعی: امیدوارم سه امتیاز را از قطر بگیریم/ برای این بازی کاملا آماده‌ایم

مسعود شجاعی: امیدوارم سه امتیاز را از قطر بگیریم/ برای این بازی کاملا آماده‌ایم

ورزش > فوتبال ملی - مسعود شجاعی معتقد است تیم ملی در بهترین شرایط برای بازی با قطر قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هافبک تیم ملی در حاشیه تمرین امروز این تیم گفت: فکر می‌کنم ما از همان اردوی ایتالیا به آمادگی کامل رسیدیم و این هفته فقط تمرین آماده‌سازی بیشتر شد تا هماهنگی بیشتری برای بازی با قطر داشته باشیم. صددرصد برای این بازی آماده‌ایم و دوست داریم بازی زودتر انجام شود.
او درباره کمبود بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی گفت: این مشکل همیشگی تیم است و امیدوارم که این مشکل برطرف شود ولی خدارا شکر در بهترین شرایط ممکن قرار داریم و امیدواریم زودتر بازی انجام شود و سه امتیاز را بگیریم.
شجاعی درباره قطر گفت: اطلاع گرفتن از تیم‌ها سخت است و همه تیم‌ها در بازی‌های دوستانه شماره پیراهن را عوض می‌کنند و از ورود خبرنگاران و آدم‌های معمولی جلوگیری می‌کنند ولی یک سری اطلاعات از حریف گرفته‌ایم.
او درباره میزان آمادگی خود گفت: شرایط خوب است. دو هفته دیر به تیم اضافه شدم ولی یک ماهی که آنجا بودم بدنسازی خوبی انجام دادم. در اردوی ایتالیا یکی از بهترین آماده‌سازی‌های این چند ساله را انجام دادیم.
هافبک باتجربه تیم ملی درباره تاثیر حضور هواداران در بازی‌های مقدماتی گفت: از مقدماتی جام جهانی 2006 که یادم است هواداران همیشه روسفیدمان کرده‌اند. بازیکنان قطر و تیم‌های دیگر همیشه ترس‌شان از تماشاگران ایرانی بوده و می‌دانند که بازی کردن جلوی تماشاگران ایرانی و در آزادی سخت است.
43 43

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار