تبلیغات

درد دل بیماران مبتلا به اید

سایت بیوگرافی،زندگینامه مشاهیراخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

آکاایران: بیماران مبتلا به ایدز در اینستاگرام امیرحسین آرمان با او درددل کردند. در ادامه صحبت های آن ها را می خوانید

,اینستاگرام امیرحسین آرمان,درد دل بیماران ایدزی با امیرحسین آرمان,امیرحسین آرمان در اینستاگرام,[categoriy] درد دل بیماران مبتلا به ایدز در اینستاگرام امیرحسین آرمان ·

درد دل بیماران مبتلا به ایدز در اینستاگرام امیرحسین آرمان · -آکااینستاگرام امیرحسین آرمان,درد دل بیماران ایدزی با امیرحسین آرمان,امیرحسین آرمان در اینستاگرام,عکس جدید امیرحسین آرمان,همسر امیرحسین آرمان

آکاایران: درد دل بیماران مبتلا به ایدز در اینستاگرام امیرحسین آرمان ·

به گزارش آکاایران: مجموعه تلویزیونی «پریا» با داستانی درباره بیماران ایدزی هرشب از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و دشواری ها و گرفتاری های این بیماران و البته اطرافیانشان را به نمایش می گذارد.

امیر حسین آرمان بازیگر نقش “کیوان ” درمجموعه تلویزیونی پریا قسمتی از صحبت های بیماران مبتلا به ایدز را در قالب پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و نکاتی درباره این بیماری عنوان و در معرض دید کاربران قرار داد.

آرمان نوشت:
۱- خانم دکتر محترمى در برنامه دیشب خندوانه در واکنش به صحبت هاى هفته گذشته من در مورد ایجاد یک مرکز درمانى مختص به بیماران +Hiv انجام شده بود ضمن توضیح جامعى راجع به این بیمارى و روش هاى انتقال این ویروس گفتند: در هیچ جاى دنیا این کار اتفاق نیفتاده که مرکزى مختص به این عزیزان ساخته بشود. ولی متاسفانه به این نکته اشاره نکردند که اگر شخصى به عنوان یک مبتلا به +hiv به یک مرکز درمانى مثلا دندانپزشکى مراجعه کند و معترف به بیمارى بشود، هیچگونه خدماتى به او ارائه نخواهد شد.(قطعاً نه در تمامى مراکز درمانى)
اینها صحبت هاى من نیست، درد دلهاى تعداد زیادى از مبتلایان است که در طول تصویربردارى سریال پریا و همین طور زمان پخش این مجموعه با ما در میان گذاشته شده و این یکى از دهها برخورد منفى جامعه با آنهاست.
۲- من در همان برنامه راجع به اجبارى نبودن آزمایش hiv قبل از ازدواج صحبت کردم و پیشنهاد کردم تا این آزمایش مانند باقى آزمایش هاى قبل از ازدواج اجبارى شود و در ادامه گفتم همانطور که یک نوزاد نباید با تالاسمى و بیماری هاى دیگر به دنیا بیاید با +hiv هم نباید به دنیا بیاید که این بخش از صحبت ها هم حذف شد.
من معتقدم اگر بنا به آگاه سازیست بهتر است به جاى شعار دادن عمل کنیم.
با احترام به همه کسانى که دغدغه این کار را دارند.
“روز پزشک هم به تمام پزشکان متعهد و شریف تبریک می گم.
گفتنی است؛ این سریال ابعاد تازه و شاید درک نشده ای از بیماری ایدز را به نمایش می گذارد و به همین دلیل است که «شهرام» با بازی عمار تفتی به عنوان یک بیمار مبتلا به ایدز، نه موجودی گناه آلود است و نه حس شرم را بیدار می کند.

درد دل بیماران مبتلا به ایدز در اینستاگرام امیرحسین آرمان ·

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها - gahar.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار