تبلیغات

گریه سنگ ها در سواحل ژاپن - آکا

آکاایران: یک شرکت تصویربرداری در ژاپن به خلق تصاویری از طبیعت پرداخته که در نگاه اول به نظر می رسد یک نفر چند رشته درخشان را روی سنگ ها انداخته، اما در حقیقت این یک منظره زنده است. خبرگزاری ایسنا: یک شرکت تصویربرداری در ژاپن به خلق تصاویری از طبیعت پرداخته که در نگاه اول به نظر می رسد یک نفر چند رشته درخشان را روی سنگ ها انداخته، اما در حقیقت این یک منظره زنده است.
به گزارش گیزمودو، شرکت تصویربرداری Tdub Photo در ژاپن یک مجموعه تصاویر را با عنوان "سنگهای گریان" منتشر کرده که در آن، گروهی از میگوهای شب تاب بر روی سنگهای ساحل دریای داخلی ستو در اوکایاما به تصویر کشیده شده اند و شبیه اشک های این سنگها به نظر می رسند. ,ژاپن،پدیده طبیعی،میگو,[categoriy] گریه سنگ ها در سواحل ژاپن

گریه سنگ ها در سواحل ژاپن - آکاژاپن،پدیده طبیعی،میگو

آکاایران: گریه سنگ ها در سواحل ژاپنبه گزارش آکاایران: شب تابی یکی از حقه های زیستی طبیعت است و این شرکت ژاپنی مجبور بود تعداد زیادی میگوی Vargula hilgendorfii را در حالت طبیعی شان پیدا کرده و در این مجموعه تصاویر استفاده کند. این میگوها که "کرم های شب تاب دریا" نیز نامیده می شوند، از طول حدود 10 میلیمتر برخوردار بوده و بومی سواحل جنوبی ژاپن هستند. ,ژاپن،پدیده طبیعی،میگو,[categoriy] گریه سنگ ها در سواحل ژاپن

این میگوها معمولا در کف آب های کم عمق زندگی می کنند و شب ها به سطح آب می آیند که به عکاسان اجازه داده آن ها را با حقه ای در پروژه خود استفاده کنند.
  ,ژاپن،پدیده طبیعی،میگو,[categoriy] گریه سنگ ها در سواحل ژاپن
این عکاسان برای این کار، شیشه های نگهدارنده را استفاده کردند که سوراخی درون آن ها تعبیه شده و مقداری گوشت خام درون آن ها قرار داشت. این شیشه ها در آب دریا قرار داده شد تا میگوها با بوی گوشت به سمت آن ها جذب شوند. در نهایت محتوای این شیشه ها روی سنگها ریخته شد تا این تصاویر زیبا ثبت شوند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار