تبلیغات

شاخص درخشان در اولین روز هفته

امروز در جریان معاملات بازار سرمایه تعداد 77هزار و 872 سهم اوراق بهادار به ارزش 706 میلیارد ریال در بیش از 35هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

اولین روز هفته شاخص درخشان شد

این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن نیز با 16.50 واحد رشد به عدد 14 هزار و491 واحد رسید.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز در گروه وساپا، مرتام  با روند مثبت و نماد وغدیر، آکنتور، فولاد، شبریز با نماد منفی کار خود را آغاز کرد.

گفتنی است شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با 1.40 واحد رشد به عدد 800 هزار واحد رسید . براین اساس ارزش کل معاملات از 96 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی ازدست به دست شدن 19 میلیون سهم طی2  هزار نوبت معاملاتی بود.

بورس در جریان معاملات روی خوش ندید

این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن نیز با 3.89 واحد رشد به عدد 14 هزار و478 واحد رسید.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز در گروه وساپا  با روند مثبت و نماد فولاد، وغدیر، فارس، شبندر، شبریز، اخابر با نماد منفی کار خود را به جریان انداخت.

گفتنی است شاخص کل فرابورس در جریان معاملات با 2.70 واحد رشد به عدد 801 هزار و30 واحد رسید . براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی ازدست به دست شدن 351 میلیون سهم طی14  هزار نوبت معاملاتی بود.

شاخص منفی بورس درپایان معاملات

این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن نیز با 10.20 واحد کاهش به عدد 14 هزار و 464 واحد رسید.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز در گروه نماد وغدیر، فولاد، فارس، وخاور، کچاد، شپنا، شبندر با نماد منفی کار خود را به اتمام رساند.

گفتنی است شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با 9.70 واحد رشد به عدد 808 هزار و 30 واحد رسید . براین اساس ارزش کل معاملات از 2 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی ازدست به دست شدن 395 میلیون سهم طی 19 هزار نوبت معاملاتی بود.

بازار بورس امروز ضعیف بود

همایون دارابی در گفتگو با خبرنگار بورس، بیمه و بانک گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به وضعیت بازار بورس امروز افزود: سرمایه گذاری غدیر، فولاد مبارکه، هولدینگ خلیج فارس، بانک خاورمیانه، چادر ملو، پالایشگاه اصفهان و پالایشگاه بندرعباس بیشترین تاثیر منفی را بربازار داشتند.

وی در ادامه از پیش بینی وضعیت بازار بورس طی این هفته جاری خبرداد و اظهار کرد: بنظرمی رسد شروع ضعیفی است و کمبود نقدینگی دربازار به چشم می خورد . این درحالیست که باید منتظرماند تا بازار نقدینگی جدیدی در بازار تاثرگذار خواهد داشت یا خیر. 

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار