تبلیغات

اعضای شورای شهر تهران هرگز از شهرداری ملک نخریدند

به گزارش افکارنیوز،

 اعضای شورای اسلامی شهر تهران که اسامی آنها در گزارش یک سایت خبری با عنوان " سهم شورای شهری‌ها از املاک نجومی چقدر است ؟" مورخ 6 شهریور سال 95، این خبر را قویاً تکذیب کردند.

اعضای شورای شهر تهران در واکنش به این خبر ضمن تکذیب ادعای این سایت، گفتند: ما هرگز از شهرداری تهران ملک یا آپارتمان نخریده ایم و این بی اخلاقی‌های رسانه ای در سال پایانی شورا و در آستانه انتخابات هیات رییسه تنها نوعی سیاسی کاری و انحراف اذهان عمومی از فیش‌های غیر متعارف مسئولین دولتی است.

با توجه به اینکه این شایعه به طور گسترده و با بی انصافی در فضای مجازی در حال انتشار است، اعضائ شورا که اسامی آنها در خبر آورده شده، مدعی شده اند تا برای جلوگیری از ادامه اینگونه تهمت‌ها و بی اخلاقی‌ها از رسانه منتشر کننده خبر شکایت می‌کنند.

گفتنی است در جدول جعلی منتشر شده با عنوان " لیست واگذاری املاک به اعضای شورای شهر " در مقابل اسامی دو عضو شورا هیچ گونه اطلاعاتی درج نشده و فقط اسم آنها ذکر شده است که این موضوع نیز، خود نشان از جعلی بودن و نگاه سیاسی و تخریب کارانه این گزارش است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار