تبلیغات

خدمت رسانی پزشکان خیراندیش به نیازمندان جنوب تهران دائمی شد

خدمت رسانی پزشکان خیراندیش به نیازمندان جنوب تهران دائمی شد

جامعه > مشکلات مردم - پزشکان خیراندیش در نقاط محروم منطقه جنوب شهر ری در تمام ایام سال به صورت رایگان خدمت رسانی می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پزشکان خیراندیش جنوب تهران، در تمام ایام سال نیازمندان را به صورت رایگان ویزیت و درمان می کنند.
شهردار منطقه 20 تهران در مراسمی از این پزشکان خیراندیش قدردانی کرد. احمد صفوی در حاشیه مراسم قدردانی از پزشکان، گفت: در راستای رویکرد اجتماعی محور مدیریت شهری و استفاده حداکثری از ظرفیت های بومی، 25 کانون پزشکان در منطقه 20 فعال هستند و زمینه همکاری با بیش از 50 پزشک در این منطقه جنوبی فراهم آمده است.
صفوی گفت: ویزیت رایگان اقشار نیازمند در محله های محروم و به ویژه روستاهای حاشیه ای شهرری از جمله اقدامات مستمری است که در طول سال از سوی پزشکان خیر انجام می شود تا افراد کم برخوردار نیز از خدمات سلامت محور بهره مند شوند.
برومند نامداری معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 نیز به برنامه های مستمر کانون پزشکان اشاره کرد و گفت: در طول سال نیز پزشکان متخصص در سرای محلات، نقاط محروم و مرکز ری شناسی ویژه زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) مستقر هستند و نسبت به ارائه خدمات رایگان اقدام می کنند.


46231

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار