تبلیغات

مسکن شهرداری را در زمان کارمندی دریافت کردم/ از رسانه‌های بی اخلاق شکایت می‌کنم

پیرهادی در واکنش به خرید املاک نجومی شهرداری:

عضو شورای شهر تهران در مورد خبر واگذاری مسکن در زمان عضویت در شواری شهر تهران، گفت: من سالها کارمند شهرداری بودم و این واگذاری مربوط به آن زمان است.

مسکن شهرداری را در زمان کارمندی دریافت کردم/ از رسانه‌های بی اخلاق شکایت می‌کنممحسن پیرهادی عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به درج خبر واگذاری مسکنی در خیابان پاسداران به مبلغ یک میلیارد و 124 میلیون تومان به او، گفت: در آستانه انتخابات می توان انتظار این بی اخلاقی ها و تهمت ها را داشت، اما من بیش از آنکه از این اتهامات، تعجب کنم، از فضای حاکم بر برخی رسانه ها که اتفاقا خود را مدعی استقلال و آزادی اندیشه می دانند، متاسفم.

وی با بیان اینکه ناچارم به دلیل جلوگیری از ادامه اینگونه تهمت ها و بی اخلاقی ها از رسانه منتشرکننده خبر، شکایت کنم، افزود: بنده بیش از 14 سال است که در جایگاه های مختلف مدیریت شهری، توفیق خدمت داشته و دارم. مدیر در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری، معاون شهردار مناطق هفت و سه، مسئول سازمان بسیج شهرداری و هم اکنون، به عنوان نماینده مردم در شورای شهر تهران به خدمت و فعالیت مشغولم.

پیرهادی ادامه داد: به رویه جاری سایر کارکنان شهرداری، ماه ها قبل از عضویت در شورای شهر، بنده هم در تعاونی مسکن ثبت نام کردم، هرچند بر خلاف آنچه گفته شده تعاونی مسکن ما نه تخفیف 50 درصدی داشت و نه اقساط 60 ماهه.


وی ادامه داد: در دیگر تعاونی ها عضو شدیم و این عضویت و واریزی حق عضویت و پرداخت وجه مسکن، قبل از رفتن به شورای شهر تهران بود و مربوط به ماه ها قبل از ورود به شورا بود ، بنده در ابتدا 540 میلیون تومان به مدت 3 سال در تعاونی سپرده کردم و سپس با تخفبف 15 درصدی مالک ملک مذکور شدم.

پیر هادی ادامه داد: در زمانی که عضو شورای شهر بوده ام از هیچ تسهیلاتی استفاده نکرده ام حتی برخی اعضا در اداره یا شرکت دولتی  مشغولند و حقوق می گیرند اما بنده با توجه به مسئولیتم در سازمان بسیج شهرداری، حدود 4 سال است هیچ حقوق و مزایایی نگرفته ام و به صورت داوطلبانه کار کرده ام.

وی تأکید کرد: حاضرم تمام تسهیلات و امکانات دریافتی خود بعد از عضویت در شورای شهر را به مدعیان، اعطا کنم.

وی گفت: البته پیش از این هم، بعد از انتخاب شهردار، علیه اینجانب، بداخلاقی ها از جانب یک رسانه دیگر انجام شد که توسط دادگاه حکم محکومیت آن رسانه صادر شد و حتی مستحق تخفیف هم دانسته نشد.

پیرهادی در پایان افزود: توصیه من به اینگونه رسانه ها آن است که آخرت خود را به دنیای دیگران نفروشند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار