تبلیغات

تشکیل کارگروه تعیین ترکیب جدید شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به ریاست موسوی‌تبریزی/ احتمال تغییر ریاست عارف

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/40JLSX کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

موسوی‌تبریزی، مرتضی حاجی و ۴ عضو دیگر قرار است در قالب یک کارگروه ترکیب جدید شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را تعیین کنند.

خبرگزاری فارس: تشکیل کارگروه تعیین ترکیب جدید شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به ریاست موسوی‌تبریزی/ احتمال تغییر ریاست عارف

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که سال گذشته به منظور انتخابات مجلس و خبرگان تشکیل شده بود به دستور رئیس دولت اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 نیز فعالیت خواهد کرد.

برپایه این خبر پس از اعلام تمدید فعالیت شورای سیاست‌گذاری برخی از دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب به دلیل کنار گذاشتن احزاب از مقوله انتخابات بر فعالیت این شورا انتقاد و معتقد هستند که باید فعالیت انتخاباتی در قالب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات صورت بگیرد.

منتجب‌نیا دبیرکل حزب اعتماد ملی نیز طی مصاحبه‌ای به خبرگزاری فارس، گفته بود که قرار است، کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب تشکیل شود.

یک عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیز در گفت‌وگو با خبنرگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره نشست‌های اخیر این شورا اظهار داشت: ترکیب شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان قرار است تغییر کند و به همین منظور جلساتی به ریاست آقای موسوی تبریزی برگزار می‌شود.

وی افزود: گروهی که قرار است ترکیب جدید شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را انتخاب کنند متشکل از موسوی تبریزی، مرتضی حاجی و 4 عضو دیگر هستند.

این عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان معتقدند که ترکیب فعلی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان برای انتخابات سال 94 بوده است بنابراین لازم است که برای سال 96 ترکیب جدیدی چیده شود.

وی تاکید کرد: قرار است در این کارگروه درباره هیئت رئیسه شورای سیاست‌گذاری نیز تصمیم گیری شود و احتمال تغییر ریاست محمدرضا عارف به دلیل مشغله‌های زیاد در مجلس نیز مطرح است.

به گزارش فارس، کنار گذاشتن محمدرضا عارف از ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درحالی مطرح شده است که انتقادات زیادی از سوی برخی شخصیت‌های اصلاح‌طلب در مورد عملکرد فراکسیون امید در مجلس که عارف در آنجا ریاستش را برعهده دارد، صورت گرفته است.

فراکسیون امید در جریان ریاست مجلس نتیجه را به علی لاریجانی واگذار کرد و در جریان رؤسای کمیسیون‌ها نیز فقط یک الی دو کرسی ریاست را توانست اخذ کند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/40JLSX

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار