تبلیغات

تغییر زمان برگزاری یک جشن سینمایی

فرهنگ > سینما - زمان برگزاری دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران به دلیل همزمانی با مراسم ختم زنده‌یاد داود رشیدی تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش از این اعلام شده بود دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی روز سه‌شنبه نهم شهریورماه برگزار می‌شود. بعد از انتشار زمان برگزاری مراسم ختم زنده‌یاد رشیدی برگزارکنندگان جشن سینمای ایران تصمیم به تغییر زمان برپایی این جشن گرفتند.

کیوان کثیریان دبیر دهمین جشن بزرگ انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای در گفتگو با «مهر» با اشاره به تغییر زمان برگزاری این جشن گفت: «در ابتدا قرار بود این جشن در روز سه شنبه نهم شهریور ماه ساعت ۱۷ در مرکز آفرینش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران برگزار می شود، اما به دلیل آن که مراسم ختم زنده یاد داوود رشیدی در همین تاریخ برگزار می شود، زمان برگزاری جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران به تعویق افتاد.»

دبیر دهمین جشن بزرگ انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران تاکید کرد: «امروز شنبه ششم شهریور ماه جلسه ای در انجمن برگزار می شود تا تاریخ جدید برگزاری این جشن مشخص و اعلام شود.»

5858

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار