تبلیغات

حضور یک دختر با لباس پسرانه تماشاگر بازی ستارگان در آزادی+ عکس

هرچند از ديدار ستارگان ايران و لاليگا استقبال قابل قبولی به عمل نيامد اما حضور يك دختر پرسپوليسی در جايگاه تماشاگران در نوع خود قابل توجه بود.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : علاقه بانوان ايرانی به حضور در ورزشگاه‌ها موضوع تازه‌ای نيست و بارها دختران فوتبالدوست شانس خود را برای رسيدن به سكوهای استاديوم آزادی آزمايش كرده‌اند كه از قضا در چند مورد هم موفق بوده‌اند.

 اما درحاشيه ديدار ستارگان ايران و لاليگا اتفاق متفاوتی افتاد. اين بار يك دختر پرسپوليسی توانست خود را به جايگاه ۲۴ ورزشگاه آزادی برساند و رويارويی بازيكنان خاطره‌ساز لاليگا و پيشكسوتان فوتبال ايران را از نزديك تماشا كند.
 
اما نكته‌ای كه تلاش اين او را متفاوت می‌كند همراهی پدر اوست و نكته عجيب تر اينكه او مدعی است مشكلی برای حضور در ورزشگاه نداشته است.
 
او در صفحه اينستاگرام خود در پاسخ به پرسش‌های فراوان كاربران نوشته كه وقتی از من خواستند كلاهم را بردارم متوجه شدند كه من پسر نيستم اما در مقابل درخواست‌های بسيار اجازه دادند وارد استاديوم شويم!
 
شايد همراهی پدر و البته تعداد اندك تماشاگران باعث شده سختگيری‌های معمول انجام نگيرد اما به هر روی هستی خانم به رويایش رسيد و توانست با حضور در ورزشگاه آزادی بازی بازيكن محبوبش، علی كريمی را از نزديك تماشا كند.
منبع: جام نیوز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار