تبلیغات

Zonda ,سوپراسپورتی که از دیدن آن شگفت زده میشوید+تصاویر

به عنوان جدیدترین عضو ماشین های سوپراسپورت که رقیبان را به رقابت دعوت می کند، باید به محصول جدید پاگانی با نام Zonda by Mileson اشاره کرد..

Zonda ,سوپراسپورتی که از دیدن آن شگفت زده میشوید

ماشین سوپراسپورت Zonda

با وجود رقابت بر سر بکار بردن تکنولوژی های روز در صنعت خودرو نظیر تولید محصولات خودران و یا خودروهای برقی، هنوز میدان نبرد بر سر ماشین های سوپراسپورت بر قوت پیشین خود باقی است.به عنوان جدیدترین عضو این دنیا که رقیبان را به رقابت دعوت می کند، باید به محصول جدید پاگانی با نام Zonda by Mileson اشاره کرد که به جرات می توان آن را قدرتمندترین مدل زوندا که مجوز تردد در خیابان‌ها را دارد نام برد.

 Zonda ,سوپراسپورتی که از دیدن آن شگفت زده میشوید

بد نیست بدانید که این شرکت کماکان سابق به سفارش مشتریان ثروتمند خود دست به تولید مدل زوندا می زند.

 Zonda ,سوپراسپورتی که از دیدن آن شگفت زده میشوید

جدیدترین و به عقیده برخی قدرتمندترین محصولی است که کمپانی تاکنون به خود دیده است، محصولی که توسط فردی سفارش داده شده که به معنای واقعی خوره ماشین بوده و خودروهای دیگری مانند لافراری، کونیخ‌زگ آگرا و نسخه‌ی بسیار خاص از مکلارن P1 را نیز تحت مالکیت خود دارد.

Zonda ,سوپراسپورتی که از دیدن آن شگفت زده میشوید

Zonda by Milesonدر Zonda by Mileson از پیشرانه ۱۲ سیلندر با حجم ۷.۳ لیتر استفاده شده، به این ترتیب که قادر است تا قدرت ۷۶۰ اسب بخار قدرت را به چرخ‌های عقب انتقال دهد. اگرچه هنوز اطلاعات دقیق در مورد جعبه دنده این محصول در دسترس نیست، با این وجود می توان با نیم نگاهی به محصولات پیشین، جعبه‌دنده‌ه ای ۶ سرعته دستی برای آن متصور شد.

Zonda ,سوپراسپورتی که از دیدن آن شگفت زده میشوید

Zonda by Milesonاز جمله ویژگی های متمایز کننده Zonda by Mileson را می توان به استفاده از فیبر کربن آبی رنگ در بیشتر قسمت‌های بدنه آن دانست. همچنین در پشت خودرو یک باله بسیار بزرگ به چشم می خورد که علاوه بر متفاوت نمودن ظاهری این خودرو، Zonda by Mileson را تبدیل به تنها خودروی سواری داخل شهری می کند که از یک بالچه با این سایز استفاده نموده است.

 زوم تک

اخبار مرتبط:

خودروهایی که ظاهری اسپورت و سریع دارند اما در عمل ناامید کننده هستند+تصاویر

جدیدترین خودرو سوپر اسپرت2016+تصاویر

خودرویسوپر اسپورت تمام الکتریکی پورشه + تصاویر

جذاب ترین خودروهای سوپر اسپورت جهان درسال2016+تصاویر

لوتوس 2016 خودرویی که اسپورت بازان را عاشق خود خواهد کرد+تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار