تبلیغات

جزئیات آتش‌سوزی در بخش بیماران روانی بیمارستان رازی تبریز/ مرگ یک بیمار و مجروح شدن 4 آتش‌نشان

جزئیات آتش‌سوزی در بخش بیماران روانی بیمارستان رازی تبریز/ مرگ یک بیمار و مجروح شدن 4 آتش‌نشان

جلیل ستاری گفت: ساعت 1 و 37 دقیقه بامداد امروز آتش سوزی در یکی از طبقات بیمارستان رازی تبریز به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: ساعت 1 و 42 دقیقه اولین اکیپ آتش نشانی به محل اعزام شد و آتش نشانها نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به گستردگی آتش سوزی در بیمارستان رازی اظهار کرد: به دلیل شدت آتش سوزی در بیمارستان و اهمیت حضور بیماران، بلافاصله بعد از اعزام اکیپ اول دو تیم دیگر نیز به بیمارستان رازی منتقل شدند.

ستاری با اشاره به مصدومیت 35 بیمار در این حادثه خاطر نشان کرد: 35 نفر از بیمارانی که در بخش لقمان بیمارستان رازی واقع در طبقه دوم بیمارستان بستری بودند دچار دود گرفتگی شده و اقدامات اولیه به منظور امداد رسانی به آنها در دستور کار قرار گرفت.

وی در خصوص فوت یک بیمار در حادثه آتش سوزی بیمارستان رازی تبریز اذعان کرد: یکی از بیماران وضعیت بسیار بدتری به نسبت سایر بیماران داشت که آتش نشانها اقدامات اولیه به منظور کمک به این بیمار را انجام دادند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز افزود: زمانی که آتش نشانها بیمارستان را ترک کردند بیمار مصدوم هنوز زنده بود اما دقایقی بعد به ما اطلاع داده شد که این فرد جان خود را از دست داده است.

وی از مصدومیت 4 تن از آتش نشانها در حادثه حریق بیمارستان رازی تبریز خبر داد و گفت: 4 تن از پرسنل سازمان آتش نشانی نیز در این حادثه دچار دود گرفتگی شده و اکنون یک تن از آنها در بیمارستان بستری شده است.

ستاری با اشاره به آغاز حریق در بخش اعصاب و روان بیمارستان رازی تبریز خاطر نشان کرد: به علت اینکه حریق از بخش اعصاب و روان آغاز شده بود آتش نشانها برای اطفای حریق و کمک به بیماران با مشکلات جدی تری مواجه بودند اما خوشبختانه توانستند حریق را کنترل و بیماران را نجات دهند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی در خصوص علت حادثه گفت: بررسی ها برای مشخص شدن علت حادثه همچنان ادامه دارد.

۴۲۴۲

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار