تبلیغات

ری شهری: در بیت منتظری نفوذی وجود دارد.

به گزارش افکارنیوز،

آیت الله محمدی ری شهری عضو مجلس خبرگان رهبری در سخنرانی بعد از نماز جمعه شهرستان قیامدشت از توابع شهرستان ری با اشاره به انتشار فایل صوتی از آیت الله منتظری گفت: معلوم می شود که هنوز در این بیتی که با امام (ره) در اواخر عمر پر برکت شان درافتاد و امام (ره) تقاضای مرگ خودش را از خدای متعال کرد، کسانی هستند که به منافقین کمک می کنند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) افزود: این نواری که اخیرا از سایت رسمی آقای منتظری، منتشر شد، مطالبی است که ایشان به صورت محرمانه در سال ۶۷ با چند تن از قضات مطرح کرده و اکنون در شرایطی که منافقین در بدترین و ضعیف ترین موقعیت قرار دارند و دست به دست آل سعود مفلوک دادند تا با همپیمانی نفاق و وهابیت به نظام اسلامی ضربه بزنند، این نوار منتشر می شود.

نخستین وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در باره جریان آقای منتظری صحبت های جامعی انجام داده ام که منتشر خواهد شد و در «کتاب سنجه انصاف» نیز اطلاعات بیشتری در خصوص باند خطرناک مهدی هاشمی مطرح شده است.

آیت الله محمدی ری شهری تصریح کرد: گردانندگان این سایت باید به این سئوال پاسخ بدهند که اگر این دفتر با جریان منافقین ارتباط ندارد و نفوذی های منافقین در این دفتر رسوخ نکرده اند چرا در شرایطی که نفاق با وهابیت کودک کش همپیمان شده است برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی مطالبی که سال ۶۷ ضبط شده را در فضای کنونی منتشر می کنند و انتشار آن پس از این مدت با چه هدفی غیر از ضربه زدن به نظام اسلامی، تطهیر منافقین و انتقام گیری از امام راحل صورت گرفته است؟

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: آنچه در این نوار آمده، حرف تازه ای نیست زیرا آقای منتظری همه این حرف ها را و بلکه بیش از آن ها را در خاطرات خودش آورده است و پیش از آن به امام راحل نوشته و امام در نامه ۶ فروردین پاسخ آن را داده است.

وی گفت: این نوار منتشر شده، سند روشن دیگری بر پیش بینی امام راحل است که در نامه ۶ فروردین ۶۸ به آقای منتظری نوشت که در این بیت نفوذی وجود دارد.

آیت الله ری شهری با بیان بخش هایی از نامه امام خمینی (ره) به آقای منتظری اظهار داشت : در نامه امام خمینی به آقای منتظری در تاریخ ۶ فروردین ماه ۱۳۶۸ آمده است: « خدا را در نظر می گیرم و مسایلی را گوشزد می کنم و از آنجا که روشن شده شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من، به دست لیبرال ها و از کانال آن ها به منافقین می سپارید صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده این نظام را از دست داده اید. شما در اکثر نامه و صحبت ها و موضعگیری هایتان نشان دادید که معتقدید لیبرال ها و منافقین باید در کشور حکومت کنند، مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می بینید که چه خدمت ارزنده ای به استکبار کرده اید. در مساله مهدی هاشمی قاتل، شما او را از همه متدینین متدین تر می دانستید و با اینکه برای شما ثابت شده بود که او قاتل است مرتب پیغام می دادید که او را نکشید. از قضایای امثال مهدی هاشمی که بسیار است و من حال بازگو کردن آن را ندارم »

وزیر اسبق اطلاعات با اشاره به بخش دیگری از این نامه تصریح شده است: امام فرمودند «اگر شما نظر من را مقدم بر نظر خود می دانید که مسلما (منافقین صلاح نمی دانند و شما مشغول به نوشتن چیز هایی می شوید که آخرتتان را خراب تر می کند) - با دلی شکسته و سینه ای گداخته از آتش بی مهری ها به اتکاء به خداوند متعال به شما - که حاصل عمر من بودید چند نصیحت می کنم: سعی کنید افراد بیت خود را عوض کنید تا سهم مبارک امام بر حلقوم منافقین و باند مهدی هاشمی و لیبرال ها نریزد و از آن جا که ساده لوح هستید و خیلی زود تحریک می شوید، سعی کنید در هیچ کار سیاسی دخالت نکنید شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد ... دیگر نه برای من نامه بنویسید و نه اجازه دهید منافقین هرچه اسرار مملکت هست را به رادیوهای بیگانه دهند»

وی ادامه داد: امام در انتهای نامه خود در کلمات دردآوری آرزوی مرگ می کنند و دعا می کنند که «از خدا می خواهم به پدر پیر مردم عزیز ایران صبر و تحمل عنایت عطا فرماید و او را ببخشد و ازاین دنیا ببرد تا طعم تلخ خیانت دوستان را بیش از این نچشد >این دعا در فاصله کوتاهی(حدود دو ماه بعد) به اجابت رسید.

عضو مجس خبرگان رهبری همچنین با گرامیداشت یاد همه شهدایی که این انقلاب را بوجود آورده اند و با خون خود این انقلاب را آبیاری می کنند، بویژه شهید رجایی و شهید باهنر گفت: آن جنایتکارانی که این دو بزرگوار را به شهادت رساندند و هفتاد و دو تن از شهدای انقلاب و از جمله شهید مظلوم شهید بهشتی را به شهادت رساندند این روزها با توطئه حساب شده استکبار و عده ای در داخل، در صدد تطهیر آن ها هستند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام تصریح کرد: دست هایی در داخل به کمک این منافقان روسیاه آمده برای تطهیر این جنایتکارانی که به هیچ وجهی قابل تطهیر نیستند و برای انتقام گرفتن از حضرت امام راحل و به تعبیر رهبر معظم انقلاب خدشه دار کردن چهره نورانی امام راحل که قابل خدشه نیست تلاش می کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار