تبلیغات

پیام مدیرعامل خانه سینما برای درگذشت داود رشیدی

پیام مدیرعامل خانه سینما برای درگذشت داود رشیدی

فرهنگ > سینما - منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما در پی درگذشت داود رشیدی پیامی را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در متن پیام شاهسواری آمده است: «برای نگاه به جایگاه داود رشیدی، می‌ایستیم و سربه‌سوی بالا می‌بریم.

برای نگاه به مسیری که پایدارانه پیمود تا اینگونه با نیکنامی، از دیروزها به امروز و از امروز به فرداها برسد، به روزگارانی باز می‌گردیم که سینمای ایران خود در تکاپوی کشف و مکاشفه بود و به نوآورانی نیاز داشت که تعریفی ناب و توامان از هنر، همت و هویت ملی ارائه کنند؛ شمع راه دیگران شوند و مرشد بمانند تا آخرین نفس که نامشان، راهشان و یادشان در دفتر جاودانگی نگاشته می شود.

پیکر خسته اش را چون دُردانه ای، در دل خاک می نهیم تا از آن درختی سایه گستر سر برآرد و هر دلتنگ و دلخسته ای از خانواده هنر، در پناه آن دمی بیاساید و به یاد بیاورد که سینمای ایران، بزرگانی دارد آبرومند و دوست داشتنی، دارای اخلاق و آدابی ستودنی و نامدار به نام هایی تا ابد ماندنی... بزرگانی که مُهرِ مهِرشان، به اراده خدا، بر دلهای مردمان زده شده و تلاش برای زدودن آن، همواره تلاشی است بی حاصل.

یادش را تا هستیم محترم می داریم و این احترام را به آیندگان عرصه فرهنگ و هنر سرزمین مان نیز منتقل خواهیم کرد.»     

58241

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار