تبلیغات

ال گیلانو در روز سخت ترکی+عکس

به گزارش افکارنیوز،

بدون تردید یکی از حساس ترین بازی های هفته چهارم لیگ دست اول، بازی بین تیم های ملوان و سپیدرود موسوم به ال گیلانو بود که روز گذشته برگزار شد و با گل دقایق پایانی ملوانان به سود انزلی چی ها به پایان رسید.

نکته جالب این بازی به مانند دربی های دیگر، حساسیت بالای آن بود، تبلیغات مختلف در هفته اخیر نیز کارگر نیفتاد تا دیدار این دو در اوج حساسیت به پایان برسد و قضاوت طاقت فرسایی را برای محسن ترکی و تیم داوری اش رقم بزند، او در این بازی دو بار به سود ملوانان پنالتی گرفت و دو بار کارت قرمز خود را از جیب بیرون آورد که سهم هرکدام از تیم ها یک اخراج بود، هرچند او در این بازی سرمربی و سرپرست سپیدرودی ها را نیز از زمین اخراج کرد تا حواشی این بازی را تحت کنترل خود در بیاورد.

در نهایت انزلیچی ها توانستند با سه امتیاز شیرین ال گیلانو با 8 امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده چهارم بایستند و سپیدرودی ها نیز 7 امتیازی بمانند و اولین باخت خود را در دیداری که بازیکنانی همچون حسین کعبی، محمدرضا مهدوی، سعید یوسف زاده، محمد نزهتی، شاهین ثاقبی، شهاب کریمی، هادی تامینی و ... درآن حضور داشتند، به دست بیاورند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار