تبلیغات

گران‌ترین شهرهای جهان در سال 2016+ تصاویر

ساعت24-​بر اساس آخرین بررسی‌های صورت گرفته ساکنان این شهرها بیش از دیگر مردم جهان برای زندگی روزمره خود هزینه پرداخت می‌کنند.

روزنامه تلگراف در آخرین شماره خود لیست ده شهر گران جهان را منتشر کرد. بر اساس آخرین بررسی‌های صورت گرفته ساکنان این شهرها بیش از دیگر مردم جهان برای زندگی روزمره خود هزینه پرداخت می‌کنند.

1. توکیو که سال گذشته رتبه دوم را داشت، امسال به عنوان گران‌ترین شهر جهان معرفی شده است. توکیو پایتخت کشور ژاپن است.

2. لواندا پایتخت کشور آنگولا است. لواندا مرکز اداری آنگولا است و به شهر معدن‌ها شهرت دارد.

3.اوزاکا یکی از دو شهر ژاپن در سه مرکز گران جهان محسوب می‌شود. در این شهر 6.2 میلیون نفر زندگی می‌کنند.

4.مسکو به عنوان پایتخت روسیه رتبه چهارم را در اختیار گرفته است. این مرکز عنوان گران‌ترین شهر اروپا را به خود اختصاص داده است و پرجمعیت‌ترین شهر اروپاست.

5.دومین شهر سوئیس در این لیست ژنو است که رتبه پنجم را در اختیار دارد. در این مرکز اقتصادیت نها 200 هزار نفر زندگی می‌کنند.

6.شهر زوریخ در کشور سوئیس که قدمت 7 هزار ساله دارد، ششمین شهر گران جهان است.

7.شهر سنگاپور به عنوان پایتخت این کشور رتبه هفتم را در اختیار دارد. کشور سنگاپور 63 جزیره دارد و در پایتخت آن 5 میلیون نفر زندگی می‌کنند.

8.شهر انجامنا پایتخت کشور چاد سال 2011 سومین شهر گران جهان بود و هم‌اکنون رتبه هشتم را در اختیار دارد.

9.هنگ‌کنگ موقعیت خود را نسبت به سال گذشته حفظ کرد و نهمین شهر گران جهان باقی ماند. در این شهر هفت میلیون نفر زندگی می‌کنند.

10.شهر ناگویا ژاپن که سال گذشته رتبه یازدهم را داشت امسال در جمع 10 شهر گران جهان طبقه‌بندی شده است. ناگویا چهارمین شهر پرجمعیت ژاپن است.

فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار