تبلیغات

آموزش تصویری تهیه سیب زمینی آکاردئونی - آکا

مواد لازم:
,آشپزی،سیب زمینی،سیب زمینی آکاردنونی،آموزش,[categoriy] آموزش تصویری تهیه سیب زمینی آکاردئونی

آموزش تصویری تهیه سیب زمینی آکاردئونی - آکاآشپزی،سیب زمینی،سیب زمینی آکاردنونی،آموزش

آکاایران: آموزش تصویری تهیه سیب زمینی آکاردئونی

 طرز تهیه:
1. سیب زمینی رو میتونید تمیز بشورید وبا پوست استفاده کنید ویا چاقو رو بردارید و کاملا پوستشنو بکنید.  یه سری برش عرضی در طول سیب زمینی بزنید این برشها نباید کامل باشند تا سیب زمینی از انتها به هم چسبیده باقی بماند برای راحتی کار میتونید مثل من از این قاشقهای ژاپنی استفاده کنید ویا سیخ کباب و هر وسیله ای که همین عملکرد رو داشته باشه این طوری مطمئن میشید که چاقو تا انتهای سیب زمینی رو برش نخواهد زد.
به گزارش آکاایران: 2. با برس مابین قطعات برش خورده و روی سیب زمینی رو کاملا به روغن زیتون آغشته کنید نمک بزنید ولابه لای برشها حبه های ریز سیر رو قرار دهید این کار سرعت پخت رو میبره بالا وباعث میشه برشهای سیب زمینی از هم باز بشن ونمای زیباتری پیدا کنند.
,آشپزی،سیب زمینی،سیب زمینی آکاردنونی،آموزش,[categoriy] آموزش تصویری تهیه سیب زمینی آکاردئونی من بجای سیر تازه از سیرهای رنده شده که توی روغن خوابونده بودم استفاده کردم روی سیب زمینی پیازچه خرد شده و یا آویشن بپاشید و البته کمی فلفل و درون تابه دربدار قرار دهید کف تابه را هم کمی چرب کنید و روی حرارت ملایم قرار دهید.
3. بسته به سایز سیب زمینی بین 20 دقیقه تا نیم ساعت زمان میبره تا سیب زمینی پخته شه  و یا اونا رو برای یک ساعت درون فر 180 که از قبل گرم شده قرار دهید با چاقو قسمت پایئنی سیب زمینی رو تست کنید اگه نرم بود پخت است و میتونید از فر خارجش کنید.
پر واضحه که این از سالمترین روشهای پخت سیب زمینی است که تمام ارزش غذایی اون حفظ خواهد شد و همراه با سس کچاب طعم دلچسبی هم داره ...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار