تبلیغات

آشپزخانه ای به زیبایی آکواریوم - آکا

وب سایت خانه طرح: اگر به دنبال یک خلاقیت در دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود هستید، احتمالا این دکوراسیون شما را شگفت زده خواهد کرد. فضای آشپزخانه خود را با پرکردن کابینت های زیرین اجاق گاز از ظرف و ظروف و وسایل آشپزخانه بیهوده پر نکنید.   ,دکوراسیون منزل،آکواریوم،آشپزخانه،دکور آکواریومی,[categoriy] آشپزخانه ای به زیبایی آکواریوم

آشپزخانه ای به زیبایی آکواریوم - آکادکوراسیون منزل،آکواریوم،آشپزخانه،دکور آکواریومی

آکاایران: آشپزخانه ای به زیبایی آکواریوم

رابرت کولنیک "Robert Kolenik” ایده بهتری دارد: از این فضا برای یک آکواریوم آب شور بزرگ استفاده کنید که احتمالا جای خیلی مناسبی هم برای دورریختن ته مانده غذاهایتان می شود. این قسمت از آشپزخانه مهم ترین بخش است و قرار هم نیست تمام این فضا را قربانی یک آکواریوم کنید.

,دکوراسیون منزل،آکواریوم،آشپزخانه،دکور آکواریومی,[categoriy] آشپزخانه ای به زیبایی آکواریوم این شکل از آکواریوم ها، همانگونه که می دانید، یک نمای L شکل مخفی را ایجاد می کند که نه تنها فضای کابینت و قفسه را از آن خود میکند و لوله کشی برای سینک روی سکو دارد، بلکه می توان با فشار یک دکمه که در سکوی آشپزخانه (قسمت بالایی آکواریوم) درنظر گرفته شده، آن را خالی و تمیز کرد.
,دکوراسیون منزل،آکواریوم،آشپزخانه،دکور آکواریومی,[categoriy] آشپزخانه ای به زیبایی آکواریوم

با وجود عجیب و غریب بودن، این آکواریوم دقیقا بر یک طراحی خیره کننده در آشپزخانه تان تکیه می کند. حالا چه کسی می تواند بگوید این فضا برای زندگی ماهی ها و دیگر خوردنی های دریایی مناسب نیست؟ کیست که بگوید نمی توانید یک دکوراسیون - ثابت ازغذای تازه دریایی داشته باشید؟ اگر بتوانید ترتیب چنین فضایی را برای خانه تان بدهید، خوراک دریایی وعده های غذایی تان جور می شود. در ضمن ساخت چنین اکواریوم زیبایی توجه هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کند.
,دکوراسیون منزل،آکواریوم،آشپزخانه،دکور آکواریومی,[categoriy] آشپزخانه ای به زیبایی آکواریوم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار