تبلیغات

عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

کد خبر: ۳۶۶۱۱۶

۳۸۲۸  بازدید

وب‌سایت چیدانه - ترجمه از ثمینا فراهانی: خانه های سلبریتی ها همیشه مورد توجه طرفداران این افراد بوده است، طرفدارانی که تمایل دارند در هر زمینه ای به خواننده و یا بازیگر محبوب خود شبیه باشند و سبک زندگی وی را الگو خود قرار دهند، به همین منظور امروز در اینجا به بررسی دکوراسیون داخلی خانه بریتنی اسپیرز می پردازیم با ما همراه باشید.عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

خانه رویایی بریتنی اسپیرز در کالیفرنیا واقع شده است. این خانه دومین خانه ای است که وی شش ماه پیش آن را خریداری کرده است. عمارت رویایی بریتنی اسپیرز دارای پنج اتاق خواب، هفت حمام، دو دفتر کار، و یک اتاق سینما است، به علاوه یک استخر فوق العاده جذاب با منظره ای بی نظیر از کوه های سانتا مونیکا دارد.
ورودی خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

ورودی بزرگ خانه ی بریتنی اسپیرز سبک مینیمال چشمگیری دارد. فضای ورودی علاوه بر مینیمال بودن تقارن جالبی دارد که ظاهر منحصر به فردی به این ورودی بخشیده است. علاوه بر آن آینه های موجود در این ورودی وسعت آن را دوچندان کرده است.
نشیمن خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

 بریتنی اسپیرز برای فضای نشیمن خود یک اتاق پر نور و باز در نظر گرفته است. پنجره های سرتاسری این فضا در ترکیب با رنگ سفید مبلمان و کف صیقلی به پر نور شدن دو چندان فضا کمک کرده است. همچنین حضور دو رنگ غالب سفید و سیاه فضایی خنثی را در این نشیمن به وجود آورده است.
آشپزخانه خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

در دکوراسیون آشپزخانه ی بریتنی اسپیرز هم می توانید ردپای رنگ سفید را ببینید. استفاده از کابینت های سفید و سنگ مرمر برای کانتر آشپزخانه فضایی فضایی مینیمال و پر ور را در دکوراسیون آشپزخانه به وجود آورده است.
اتاق تلویزیون خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

دردکوراسیون اتاق تلویزیون بریتنی اسپیرز از مبلمان نیمکتی استفاده شده است، این مبلمان سفید در ترکیب با پوف های کاموایی و فرش خز سفید توانسته چهره ی مینیمال منحصر به فردی را در دکوراسیون این فضا به وجود بیاورد برای تعدیل این فضا استفاده از رنگ خاکستری نسبتا تیره بسیار هوشمندانه بوده است.

در قسمت دیگری از اتاق تلویزیون خانه بریتنی اسپییرز فضایی دیگری برای بازی پینگ پنگ در نظر گرفته شده است. سبک طراحی این فضا هماهنگ و در ادامه اتاق تلویزیون بوده است.

عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!
دفتر کار خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

یکی از دفاتر کار بریتنی اسپیرز در این عمارت تم متفاوت و منحصر به فردی نسبت به سایر بخش های مینیمال و سفید این عمارت دارد. تم قهوه ای شکلاتی در این دفتر کار فضایی گرم و آرامش بخش را برای او به وجود آورده است.عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

دفتر کار دیگر وی باز هم همان سبک مینیمال دکوراسیون سایر بخش ها را حفظ کرده است، فضایی سفید و الهام بخش که تم استیل پایه های میز و صندلی درخشش این محیط را دو چندان کرده است.
اتاق خواب خانه بریتنی اسپیرز عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

یکی از ۵ اتاق خواب این عمارت تم رمانتیک خاصی دارد. دیوارهایی به رنگ صورتی کم رنگ در ترکیب با کاغذ دیواری گل دار بنفش رنگ فضایی گرم و منحصر به فرد را به وجود آورده است. اما همچنان می توانید رنگ سفید محبوب بریتنی اسپیرز را در این فضا هم ببینید.

اتاق خواب دیگر که در واقع می توان آن را مستر نامید با تم سفید و قهوه ای علاوه بر روشن بودن گرمای خاصی را در دکوراسیون خود دارد.

عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

اتاق خواب دنج دیگر فضایی همانند فضای قبلی تم گرمی دارد، حضور لوستر چلچراغی در کنار مبلمان و پرده های بلند توانسته ظاهری لوکسی به این فضا نسبت اتاق خواب قبل ببخشد.عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!
اتاق کمد خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

اتاق کمد بریتنی اسپیرز فضایی رویایی با کمدهای سرتاسری برای نظم دهی به لوازم و وسایل اوست.
حمام خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

یکی از حمام های خانه بریتنی اسپیرز دکوراسیون لوکس و منحصر به فردی دارد که شما هرگز دلتان نمی خواهد از آن خارج شوید! در این فضا علاوه بر وجود رنگ سفید رنگ قهوه ای کاپوچینویی توانسته است گرمای مطلوبی را به این حمام ببخشد.
فضای باز خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

فضای باز خانه بریتنی اسپیرز منظره چشم نوازی دارد که می توانید از میان رواق های آن به سادگی به فضای منحصر به فرد استخر و محوطه چشم انداز مطلوبی داشته باشید.

حضور یک میز غذا خوری در میان فضای نیمه باز محوطه ی بیرونی لذت خوردن یک غذای دورهمی را دو چندا کرده است.

عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

علاوه بر آن در بخش دیگری از این فضا نیمکت های در کنار یک شومینه تعبیه شده است که لحظات دلپذیری را برای یک عصر خنک پاییزی به وجود می آورد.عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!
فضای استخر خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

استخر بریتنی اسپیرز در یک محوطه ی بکر با چشم انداز طبیعی منحصر به فرد قرار گرفته است.

این استخر با آبنماهای خاص خود توانسته فضای منحصر به فردی را در محوطه ی فضای بیرونی خلق نماید.

عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!
طراحی فضای سبز بیرونی خانه بریتنی اسپیرزعمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

به جراعت می توان گفت محوطه سازی خانه بریتنی اسپیرز بر شکوه و عظمت این عمارت لوکس و بی نظیر تاثیر دو چندان داشته است.

گلگاری های رنگارنگ در محوطه ی خانه بریتنی اسپیرز توانسته رنگ آمیزی بی نظیری را در این فضا به وجود آورد.

عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا! دروازه ی ورودی با طاق محصور شده از شاخ و برگ طبیعی زیبایی و جلوه ی فضای ورودی عمارت بریتنی اسپیرز را دو چندان کرده است.عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

عمارت بریتنی اسپیرز دارای سه بخش مجزا شامل فضای کودکان، فضای مستر و مهمان است.عمارت بریتنی اسپیرز با منظره ای بی نظیر در کالیفرنیا!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار