تبلیغات

کشور با قراردادهای جدید نفتی به قهقرا می‌رود/ تا زمانی که اشکالات قراردادها برطرف نشده نباید اجرایی شود

95/06/05 - 15:40

شماره: 13950605000626

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/6QB241 کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه ایرادات قراردادهای جدید نفتی اساسی‌تر از آن چیزی است که با حل 15 مورد آن مرتفع شود، گفت: وقتی دولتمردان نمی‌خواهند این قرارداد شکافته شود تا معایبش مشخص نشود، نشان می‌دهد کشور با این قرارداد به قهقرا می‌ر‌ود.

خبرگزاری فارس: کشور با قراردادهای جدید نفتی به قهقرا می‌رود/ تا زمانی که اشکالات قراردادها برطرف نشده نباید اجرایی شود

اسماعیل کوثری نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پیرامون قراردادهای جدید نفتی و اشکالات وارده به آن گفت: زمانی که خود وزیر نفت اعلام می‌کند که 150 ایراد قراردادهای جدید نفتی را رفع کردیم و اشکالات  آن را برطرف کردیم نشان می‌دهد مشکلات این قرارداد بسیار بیشتر از این حرف‌ها است.

وی افزود: این وضعیت نشان ‌دهنده این است که قراردادهای جدید نفتی دارای مشکلات عدیده‌ای است که حل شدن 15 ایراد مساله فرعی است.

کوثری در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی مسئولان در اینگونه قراردادها به دنبال این هستند که این قرارداد شکافته نشود تا معایبش مشخص نشود نشان می‌دهد که کشور با این قرارداد به قهقرا می‌رود.

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید محکم مقابل این قراردادها بایستند گفت: تا زمانی که کارشناسان و متخصصان امر در خصوص این قراردادها شک و تردید دارند و تا زمانی که اشکالات آن رفع نشده نباید اجرایی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این قراردادها 25 سال آینده کشور را در بر می‌گیرند به همین خاطر باید نظارت جدی بر روی آن صورت گیرد تا به کشور خسارات جبران‌ناپذیری وارد نشود.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/6QB241

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار