تبلیغات

بررسی سخنان یک نماینده درباره تیم ظریف

کد خبر: ۳۷۶۶۷۶

۱۷  بازدید

یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت که این هیات اظهارات کذب یکی از نمایندگان در مورد بازداشت یک عضو تیم همراه ظریف در سفر به ترکیه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت که این هیات اظهارات کذب یکی از نمایندگان در مورد بازداشت یک عضو تیم همراه ظریف در سفر به ترکیه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

محمد مهدی برومندی اظهار کرد:‌ قطعا نمایندگان باید در یک چارچوب نظام‌مند و قانومند حرکت کنند و در همین چارچوب تعامل قوا، پیگیری مطالبات مردم و اظهار نظرهای خود را مطرح کنند. اینها نکاتی است که نمایندگان باید در جهت مصالح کشور رعایت کنند.

وی با اشاره به اظهارات کذب یکی از نمایندگان در مورد بازداشت یک عضو تیم همراه وزیر امور خارجه در سفر به ترکیه گفت: اگر در هیات نظارت تشخیص دهیم که مواردی از این دست مشکلاتی را برای کشور ایجاد می‌کنند و مواردی که خلاف امنیت کشور باشد حتما از مکانیزم‌های قانونی که در دست داریم استفاده می‌کنیم و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به آن ورود خواهد کرد.

برومندی در پایان تاکید کرد:‌ البته با توجه به اهمیت این موضوع هیات رئیسه مجلس نیز می‌تواند نسبت به آن ورود و موضوع را بررسی کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار