تبلیغات

شکار این شیر دیدنی است +تصاویر

در این گزارش تصاویر شیر ماده‌ای را مشاهده می‌کنید که با مهارت کشنده خود یک حیوان یالدار را به زیر می‌کشد و بعد به سراغ حیوان دوم می‌رود و آن را نیز یک لقمه چپ می‌کند.

به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، در اینجا تصاویر شیر ماده‌ای را مشاهده می‌کنید که با مهارت کشنده خود این حیوان یالدار را به زیر می‌کشد و بعد به سراغ حیوان دوم می‌رود و آن را نیز یک لقمه چپ می‌کند. این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس

این حیوان قدرت خود را به نمایش گذارده که چطور این حیوان بزرگ را در کنیا صید کرده‌است. او بسیار صبور است و در کمال آرامش صیدش را دنبال می‌کند و در موقعیت مناسب به حیوان حمله‌ور می‌شود و او را رها نمی‌کند.

این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس این شیر حتما خیلی گرسنه است +عکس

تصویربردار این تصاویر مهیج، آقای اندی هو 55 ساله است که این تصاویر زیبا را در کنیا تصویربرداری کرده‌است. او می‌گوید، این شیر ماده توانست از همان آغاز حمله گله حیوانات را به دوقسمت تقسیم کند و یکی از این حیوانات را گیر بی‌اندازد و بخورد و کمی بعد به حیوان بعدی حمله کرد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار