تبلیغات

ماجرایی که خواننده «ماه عسل» برای اولین بار در «خندوانه» روایت کرد: یک پلیپ پردردسر که به خیر گذشت

ماجرایی که خواننده «ماه عسل» برای اولین بار در «خندوانه» روایت کرد: یک پلیپ پردردسر که به خیر گذشت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یراحی خواننده موسیقی پاپ، پنجشنبه شب چهارم شهریور ماه مهمان برنامه «خندوانه» بود. او در ابتدای این برنامه با اشاره به اینکه جنوبی هست و مهمان‌نواز گفت: «ما جنوبی‌ها بدون مهمان می‌میریم، دلمان می‌گیرد و غمگین می‌شویم.» او با تاکید به اینکه اهوازی‌ها مردمان شادی هستند،‌ گفت شاید اگر در جنوب ایران می‌ماند ترانه‌های شادتری می‌خواند.

او درباره عجیب‌ترین شرایطی که ترانه خوانده چنین گفت: «سنم خیلی کم بود، در راه شمال بودیم که روی سقف ماشین نشستم و با گیتار شروع به خواندن کردم.»

این خواننده موسیقی پاپ در ادامه از ماجرای بیماری خود در سال 1393 گفت و یادآور شد برای اولین بار این نکته را در جایی مطرح می‌کند. او گفت: «بدترین اتفاقی که می‌شد برای یک خواننده بیفتد در سال 1393 برای من افتاد. مهر 1393 بود زمانی که مرتضی پاشایی فوت شده بود و مدتی حس می‌کردم صدایم خشی دارد. اول جدی نگرفتم و دکتر گفت چیزی نیست و یک هفته بعد خوب می‌شوی که نشدم.»

او چنین ادامه داد: «به دنبال راه حل بودم که دوستی تئاتری‌، دکتر خوبی را به من معرفی کرد و دکتر بعد از معاینه گفت دچار عارضه پلیپ حنجره شده‌ام. دکتر می‌گفت یک سال نباید بخوانم. اما من باید آلبوم را ضبط می‌کردم و این برایم خیلی سخت بود.»

یراحی گفت: «طبق گفته دکتر چهار روز حرف نزدم و دو ماه درمان را گذراندم تا اینکه بالاخره مشکل برطرف شد. دلیل این مشکل هم از آنجا بود که من قبل از خواندن صدایم را گرم نمی‌کردم.»

5858

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار