تبلیغات

نتیجه بازی ستارگان ایران و لالیگا + حواشی

تیم ستارگان لالیگا توانست در ورزشگاه آزادی برابر ستارگان ایران با نتیجه 4 بر 1 به برتری دست یابد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : عصر امروز دیداری نمادین در ورزشگاه آزادی بین ستارگان سابق لالیگا برابر تیمی منتخب از بازیکنان سابق و فعلی فوتبال ایران برگزار شد.

در این بازی چهره های مطرحی مثل ماکله له، مندیتا، سالگادو، مورینتس، سانز، پاوون و ... در ترکیب ستارگان سابق لالیگا به میدان رفتند.

از نفراتی که برای تیم ایران هم بازی کردند می توان به نیما نکیسا، داود فنایی، محمدرضا مهدوی، مهدی هاشمی نسب، بهروز رهبری فرد، کریم باقری، سیروس دین محمدی، علیرضا امامی فر، علیرضا نیکبخت واحدی، محمد نوازی، علی کریمی، خداداد عزیزی، ادموند بزیک، رضا عنایتی، محمد پروین، محمد سیانکی، جواد هاشمی و مهدی صالح پور اشاره کرد. هدایت تیم نیز برعهده علی پروین بود.

تماشاگران استقبال خوبی از این بازی که با حاشیه هایی همراه بود و ستارگانی مثل نکونام، دایی، مجیدی و منصوریان از حضور در آن امتناع کردند، به عمل نیاوردند و کمتر از هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند.

در این بین محمد پروین نسبت به سایرین از سن کمتر و البته وزن بیشتر برخوردار بود و رضا عنایتی هم تنها بازیکنی بود که همچنان در لیگ برتر به طور حرفه ای در حال بازی است.

ستارگان لالیگا با گل لوییز گارسیا در دقیقه 26 با یک گل پیش افتاد. در ادامه بازیکنان لالیگا دو بار دیگر دروازه ایران را بازکردند. این دو گل توسط فرناندو مورینتس و روبن دلارد به ثمر رسید تا نیمه اول با نتیحه 3 بر  صفر خاتمه یابد.

در نیمه دوم رضا عنایتی یک گل برای منتخب ایران به ثمر رساند. اما در ادامه آلبرتو لوکه گل دیگری برای منتخب لالیگا به ثمر رساند و بازی با نتیجه 4 بر یک به سود منتخب لالیگا خاتمه یافت.

حواشی
دیدار تیم های ستارگان سابق ایران و  لالیگا از ساعت 18 امروز در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

نزدیک به پنج هزار تماشاگر برای دیدن این بازی به ورزشگاه آزادی آمدند.

حسین یاریار، محمدعلی ترکاشوند و دیگر اعضای باشگاه هنرمندان به همراه اعضای سفارت اسپانیا در جایگاه ویژه حضور داشتند.

اشتباهات فاحش در فهرست بازیکنان 2 تیم منجر به سردرگمی خبرنگاران شده بود. از این اشتباهات می توان به اشتباه در درج شماره علی کریمی( 24 به جای 25) ، اسامی اشتباه ترکیب 11 نفره 2 تیم اشاره کرد.

حواشی بازی ستارگان ایران و ستارگان سابق لالیگا

علی پروین، علی کریمی و خداداد عزیزی بیش از سایرین تشویق می شوند.

توهایی که بازیکنان منتخب لالیگا با خود به ایران آورده بودند، از کیفیت لازم برخوردار نبود و همین امر منجر به توقف بازی در نیمه نخست شد.

موسی سلامت با قاب عکس یاسین کودک هوادار پرسپولیس که شب گذشته به دلیل سرطان خون از دنیا رفت، در کنار نیمکت ستارگان ایران حاضر شد.

حواشی بازی ستارگان سابق ایران و لالیگا
 در بین دو نیمه ستارگان سابق لالیگا هدایایی را به علی پروین، حسین یاریار و ناتان قبادی اهدا کردند.

پروین در این لحظه با شوخی گفت:  تاکنون تیم هایش در یک نیمه سه گل از حریف دریافت نکرده اند و باید در نیمه دوم جبران کنند.

احسان غیبی خواننده پاپ کشورمان بین 2 نیمه به اجرا پرداخت.

همزمان با برگزاری این دیدار، تیم فوتبال استقلال تهران در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تمرین می کرد که این امر سبب شد تا هواداران این تیم بین 2 نیمه به محل تمرین تیم محبوبشان بروند.

حواشی بازی ستارگان سابق ایران و لالیگا

تک روی های علی رضا نیکبخت در چند صحنه منجر به اعتراض خداداد عزیزی شد.

مهدی حب درویش سلطان روپایی دنیا، در جریان بازی به زدن روپایی می پرداخت.

در فهرست اعلامی بازیکنان لالیگایی نام بازیکن نیمکت نشینی درج نشده بود.

حواشی بازی ستارگان سابق ایران و لالیگا

سیروس دین محمدی به دلیل مفقود شدن کفش ورزشی خود با استوک های لنگه به لنگه در نیمه دوم، وارد زمین شد. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار