تبلیغات

پای نوقا به نکسوس 5 هم باز شد

کد خبر: ۳۷۶۵۴۵

۱۴۰  بازدید

پس از رسیدن خبر جدیدترین نسخه از اندروید شرکت گوگل یعنی اندروید ۷٫۰ نوقا لیست گوشی‌های نکسوسی که به زودی بروزرسان اندروید جدید را دریافت می‌کنند اعلام شد.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: پس از رسیدن خبر جدیدترین نسخه از اندروید شرکت گوگل یعنی اندروید ۷٫۰ نوقا لیست گوشی‌های نکسوسی که به زودی بروزرسان اندروید جدید را دریافت می‌کنند اعلام شد. این لیست نشان می‌داد که یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های نکسوس یعنی نکسوس ۵ قابلیت بروزرسانی به اندروید ۷ نوقا را ندارد بنابراین هکرها تصمیم گرفته‌اند که با دستکاری این گوشی قابلیت مورد نظر را به آن بیافزایند.

 پای اندروید ۷٫۰ نوقا به نکسوس ۵ هم باز شد
البته آنچه تا امروز انجام شده هنوز کامل نیست و نیازهای روزمره‌ای مانند دوربین و بلوتوث گوشی را پوشش نمی‌دهد اما به هر حال می‌شود با مقداری چشم‌پوشی بگوییم که نکسوس ۵ هم اندروید نوقا را اجرا می‌کند. البته به دلیل همان نواقص فعلی که گفته شده نصب اندروید نوقا روی این گوشی را برای افراد غیر حرفه‌ای توصیه نمی‌کنیم. بنابراین اگر قصد دارید این اندروید جدید را روی گوشی‌تان نصب کنید بهتر است کمی صبر کنید.

علاوه بر مشکل بلوتوث و دوربین گفته شده که مشکلات کوچک دیگری هم در بین است بنابراین نصب اندروید نوقا روی این گوشی کمی جسارت می‌خواهد. با این حال گفته شده که ویژگی‌های صوتی و تصویری دیگر، همچینن قابلیت‌های مربوط به Wi-Fi کاملا در شرایط مناسبی قرار دارند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار