تبلیغات

پاسخ وزیر کار به سوال نماینده در مجلس

کد خبر: ۳۷۶۵۷۴

۲۵۳  بازدید

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس هفته آینده بررسی سوال نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در دستور کار دارند.

مجلس هفته آینده در جلسات علنی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه به بررسی گزارش کمیسیون عمران درباره اجرای بند »ی تبصره «2» قانون بودجه سال 94 می‌پردازند.

* بررسی طرح استفساریه ماده «73» و تبصره «3» ماده «52» قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان در طرح اصلاح مواد 3، 6 و 24 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در دستور کار مجلس قرار دارند.

* همچنین نمایندگان هفته آینده ضمن بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان درباره لغو رسیدگی به لایحه حمایت از حقوق معلولان طبق اصل 85 قانون اساسی به بررسی 6 لایحه موافقتنامه می‌پردازد که این لوایح موافقتنامه شامل انتقال محکومان به حبس بین ایران و جمهوری قرقیزستان، انتقال محکومان به حبس بین ایران و جمهوری ارمنستان، الحاق دولت ایران به موافقتنامه‌های نیس و لوکارنو، موافقتنامه بین ایران و جمهوری آذربایجان در زمینه ساخت و بهره‌برداری از نیروگاه‌های برق‌آبی مارازاد و اردوباد، موافقتنامه دو جانبه حمل‌ونقل هوایی بین ایران و جمهوری زیمباوه و موافقتنامه حمل‌ونقل بین‌المللی مسافر و کالا از طریق جاده بین ایران و جمهوری قزاقستان است.

* بررسی لوایح معاهده بین ایران و جمهوری خلق چین در زمینه معاضدت حقوقی دو جانبه در موضوعات کیفری، الحاق ایران به تشریفات (پروتکل) اختیاری کنوانسیون حقوق کودک در مورد به‌کارگیری کودکان در منازعه مسلحانه، معاهده معاضدت قضایی در موضوعات مدنی و تجاری بین ایران و خلق چین، تصویب اصلاحات ضمائم کنوانسیون بین‌المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی‌ها 1973، تصویب مقررات بین‌المللی جلوگیری از تصادم در دریا و تصویب اصلاحات مقررات بین‌المللی ایمنی جان اشخاص در دریا در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

* مجلس هفته آینده انتخاب ناظرین در مجامع و شوراها شامل هیات عالی گزینش، کمیسیون صدور پروانه جهت متقاضیان و نظارت بر فعالیت گروه‌ها، شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و ساماندهی و تمرکززدایی از تهران، عضویت در دبیرخانه دائمی کنفرانس‌های بین‌المللی فلسطین، کمیته اجرا و پیگیری و هماهنگی‌های لازم جهت حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین، شورای عالی نظام‌پزشکی، کمیته هماهنگی اشتغال استان‌ها، شورای فرهنگ عمومی استان‌ها، شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور، عضویت در هیات‌مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت و هیات مقررات‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در دستور کار قرار داده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار