تبلیغات

تقدیر از واقف زمین مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) لواسان با حضور حجت الاسلام ناطق نوری

تقدیر از واقف زمین مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) لواسان با حضور حجت الاسلام ناطق نوری

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری حوزه ، مراسم آغاز سال تحصیلی 1395-1396 مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) لواسان تهران با حضور برخی از شخصیت های حوزوی، نمایندگان برخی بیوت مراجع عظام تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی، سیستانی، حکیم و نوری همدانی، برخی از مسئولین استانی و شهری از جمله هاشمی استاندار تهران، جولایی رئیس ستاد مردمی دیه کشور، ائمه جمعه و جماعات لواسان و بخش های تابعه و ...، در محل سالن نشست های این مدرسه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری، رئیس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام و المسلمین معّزی مدیر مدرسه علمیه امام حسن(ع) و یکی از اساتید مدرسه به ایراد سخن پرداختند و کلیپ های تصویری نیز از امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و آیت الله مشکینی(ره) در خصوص تهذیب و سلوک اخلاقی طلاب پخش شد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی، از حاج کریم کیانی، واقف زمین مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) و همچنین برخی از طلاب نمونه سال گذشته این مدرسه تجلیل به عمل آمد.

حجت الاسلام لواسانی از اساتید مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) در سخنانی با تاکید بر اهمیت تهذیب در حوزه های علمیه و ورود حوزه ها به مباحث علوم انسانی، گفت: در کشورهای پیشرفته دنیا نخبگان به سمت علوم انسانی هدایت می شوند، اما در کشور ما نخبگان به سمت رشته های تجربی و فنی سوق داده می شوند که این کار اشتباه است.

وی افزود: دین اسلام در تمامی حوزه های علوم انسانی حرف برای گفتن دارد، لذا باید دیدگاه های اسلام پیرامون موضوعات مختلف به گوش جهانیان رسانده شود.

/۶۲۶۲

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار