تبلیغات

تاریخ عرضه اندروید7 برای گوشی های HTC

کد خبر: ۳۷۶۴۱۴

۷۶  بازدید

پس از اینکه شرکت گوگل اندروید ۷٫۰ را منتشر کرد، شرکت HTC هم اعلام کرد که این بروزرسان جدید سیستم عامل اندروید را بزودی برای گوشی‌های خودش عرضه می‌کند.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: پس از اینکه شرکت گوگل اندروید ۷٫۰ را منتشر کرد، شرکت HTC هم اعلام کرد که این بروزرسان جدید سیستم عامل اندروید را بزودی برای گوشی‌های خودش عرضه می‌کند. براساس اطلاعات منتشر شده، اندروید نوقا در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ یا همان پاییز امسال برای گوشی‌ HTC 10 و پس از آن هم برای گوشی‌های M9 و One A9 منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ برای گوشی‌های HTC 10، M9 و A9 مشخص شد

شرکت HTC اعلام کرد که در ابتدا نسخه‌های آنلاک یا غیر قراردادی این تلفن همراه هوشمند به اندروید جدید بروزرسانی می‌شود و مدل‌های قرار دادی با توجه به زمانی که اپراتورها در نظر می‌گیرند، بروزرسانی می‌شوند.

البته شرکت HTC چند ماه پیش گفته بود که گوشی‌های HTC 10، One M9 و One A9 را به اندروید جدید بروزرسانی می‌کند و خوشحالیم که این شرکت همچنان به گفته‌ی خودش عمل می‌کند. البته شرکت سونی هم دیروز لیست آن دسته از گوشی‌هایش که به اندروید جدید ارتقا پیدا می‌کنند را هم منتشر کرده بود. اندروید ۷٫۰ نوقا در حال حاضر برای گوشی‌های نکسوس عرضه شده و قابلیت‌های جدید بسیار زیادی به آن اضافه شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار