تبلیغات

بازیگر مرد : جواد نکونام به اعتقاد من اشتباه بزرگی مرتکب شد!

بازیگر تلویزیون گفت:احساس می کنم بعضی وقت ها آن اسید فقط در زمین بالا نمی زند و برای برخی از دوستان بیرون زمین هم اسید بالا می زند.

جواد هاشمی

جواد هاشمی درباره تمرین تیم ستارگان اظهار داشت: تعدادی انتخاب شدند اما هنرمندان همیشه سرشان شلوغ است و من هم برای اینکه دینم را ادا کرده باشم کارم را رها کردم و آمدم فکر می کنم هنرمندانی را فردا در کنار تیم خواهیم دید. قرار است محسن تنابنده بیاید. یک روز نرفتن سر فیلمبرداری یک اکیپ را اذیت می کند. ۷، ۸ نفر از هنرمندان فردا در کنار تیم خواهند بود.

 
جواد هاشمی درباره کدورت ها در بازی سال گذشته گفت: مربی تیم آقای پروین است و ما هم تابع ایشان هستیم. انتخاب علی پروین یعنی انتخاب خاص برای بردن. پروین از باخت خوشش نمی آید و آن روحیه باعث می شود اول برد را در نظر بگیرد.
 
هاشمی درباره حضور  کریمی و غیبت نکونام گفت: جواد نکونام به اعتقاد من اشتباه بزرگی مرتکب شد که در این باز ی حاضر نشد. این بازی را برای هرکس دیگری می گذاشتند باید با سر می آمد و احترام می گذاشت. بایداز خودش بپرسیم چرا نیامد.

از یک بازیکن بااخلاق مثل نکونام انتظار نداشتم که نیاید. ما هم تعجب کردیم. احساس می کنم بعضی وقت ها آن اسید فقط در زمین بالا نمی زند و برای برخی از دوستان بیرون زمین هم اسید بالا می زند. این احترام گذاشتن به مهمان بود. قصد ما نزدیک کردن فوتبال ایران به فوتبال معتبر لالیگا بود. ما باید به تیم مقابل احترام می گذاشتیم. حتما  نکونام برای خودش دلایلی دارد که البته من آن دلایل را نمی پسندم. من جواد هستم و ایشان هم جواد است اما دلایلش را نمی پسندم.  نکونام باید کاری کند که اسمش جاودانه بماند باید راه جاودانگی را پیدا کند.

۲۴آنلاین

اخبار مرتبط :

با سید جواد هاشمی، نویسنده، بازیگر و كارگردان سینما و تلویزیون

شکايت سرمايه گذار «يار دوازدهم» از سيدجواد هاشمي

سیدجواد هاشمی: ممنوع الکارشدن بخاطر شلوارک تاسف آور است

سید جواد هاشمی و انتقاد از امام جمعه!

جشن تولد ۴۷ سالگی سید جواد هاشمی در آغوش مادرش+عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار