تبلیغات

آیفون 7 را فراموش کنید، 6 SE می آید!

کد خبر: ۳۷۶۴۳۱

۲۰  بازدید

قبلا شایعاتی درباره‌ی این موضوع که آیفون امسال به جای اینکه ۷ نامیده شود، با نام آیفون ۶SE راهی بازار می‌شود، منتشر شده بود. به نظر می‌رسد که این شایعات حقیقت داشته باشند. امروز تصاویری از جعبه‌ی آیفون جدید منتشر شده که نام آن را تایید می‌کنند.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: قبلا شایعاتی درباره‌ی این موضوع که آیفون امسال به جای اینکه ۷ نامیده شود، با نام آیفون ۶SE راهی بازار می‌شود، منتشر شده بود. به نظر می‌رسد که این شایعات حقیقت داشته باشند. امروز تصاویری از جعبه‌ی آیفون جدید منتشر شده که نام آن را تایید می‌کنند. آیفون ۶SE به جای آیفون ۷ راهی بازار می‌شود؛ تصاویر جعبه‌ی آن لو رفت

این تصاویر از یک شرکت چینی لو رفته و به نظر نمی‌رسد که ساختگی باشند. البته بیشتر اطلاعاتی که روی جعبه‌ی گوشی درج شده‌اند قابل خواندن نیستند. در ادامه می‌توانید این عکس‌ها را ببینید: آیفون ۶SE به جای آیفون ۷ راهی بازار می‌شود؛ تصاویر جعبه‌ی آن لو رفت

 آیفون ۶SE به جای آیفون ۷ راهی بازار می‌شود؛ تصاویر جعبه‌ی آن لو رفت
 آیفون ۶SE به جای آیفون ۷ راهی بازار می‌شود؛ تصاویر جعبه‌ی آن لو رفت
 آیفون ۶SE به جای آیفون ۷ راهی بازار می‌شود؛ تصاویر جعبه‌ی آن لو رفت

شرکت اپل چند ماه پیش آیفون SE را معرفی کرد که یک آیفون کوچک‌تر بود که جایگزینی برای آیفون ۵s به حساب می‌آید. از آنجایی که این شرکت گفته بود روند تغییرات در آیفون‌ها را به بازه‌های زمانی سه ساله انتقال داده، احتمال اینکه آیفون جدید با نام ۶SE راهی بازار شود، بسیار زیاد است.

هنوز اطلاعات بیشتری از جزییات این مدل منتشر نشده؛ اما از قبل مشخص شده بود که جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا ندارد و مدل پلاس آن به دوربین دوتایی مجهز شده است. این گوشی در شهریور ماه معرفی خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار