تبلیغات

پیام توییتری ابوطالبی پس از دیدار با رهبری

کد خبر: ۳۷۶۳۶۹

۱۸  بازدید

پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور با اشاره به دیدار صمیمی رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با مقام معظم رهبری تاکید کرد که دولت سپاسگزار صمیمت‌ها و محبت‌های ایشان است.

حمید ابوطالبی در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر فهرستی از تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس جمهوری و اعضای هیأت دولت را به شرح ذیل آورده است:

- تاكيد ايشان بر بسيارخوب بودن گزارش‌ها، و اينكه باید به اطلاع مردم رسانده شود؛ زیرا سرمایه اصلی، مردم و اعتماد و امید آنان است.

- تاكيد برتداوم خدمات دولت درراستاي مقاوم نمودن اقتصاد،واگذاری اختیارات به استانها،هدایت تسهیلات بانکی و حجم عظیم نقدینگی به‌سوی تولید.

- تاييد دراولويت بودن سياست خارجي دراين دولت؛

- تاكيد برضرورت انتقادمنصفانه، همراه با ارائه راهکار صحیح؛

- تاكيد بر فضاي مجازي به عنوان دنیایی رو به رشد، بسیار وسیع و غیرقابل توقف وضرورت استفاده حداکثری از فرصت‌های فضای مجازی و دفع تهدیدهای آن.

دولت سپاسگزار صميميت‌ها و محبت‌هاي مقام معظم رهبري است.

تاكيد ايشان براطلاع رساني خدمات دولت به مردم و تاييد اين اقدامات افتخاري براي دولت است؛ اين‌ها همان راه استواری است كه دولت تدبير واميد دراين سه سال پيموده، و خود را مصمم به تداوم آن در خدمت به ملت می‌داند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار