تبلیغات

واکنش امیرحسین آرمان به صحبتهای خانم دکتر در برنامه خندوانه + اینستاپست

امیر حسین آرمان در اینستاگرام خود به صحبتهای خانم دکتر در برنامه خندوانه در خصوص HIV واکنش نشان داد.

 خانم دكتر محترمى در برنامه ديشب خندوانه در واكنش به صحبت هاى هفته گذشته من در مورد ايجاد يك مركز درمانى مختص به بيماران +Hiv انجام شده بود ضمن توضيح جامعى راجع به اين بيمارى و روش هاى انتقال اين ويروس گفتند: در هيچ جاى دنيا اين كار اتفاق نيفتاده كه مركزى مختص به اين عزيزان ساخته بشود!! ولی متاسفانه به اين نكته اشاره نكردند كه اگر شخصى به عنوان يك مبتلا به +hiv به يك مركز درمانى مثلا دندانپزشكى مراجعه كند و معترف به بيمارى بشود، هيچگونه خدماتى به او ارائه نخواهد شد.(قطعاً نه در تمامى مراكز درمانى)
اينها صحبت هاى من نيست، درد دلهاى تعداد زيادى از مبتلايان است كه در طول تصويربردارى سریال پريا و همين طور زمان پخش اين مجموعه با ما در ميان گذاشته شده و اين يكى از دهها برخورد منفى جامعه با آنهاست.
٢. من در همان برنامه راجع به اجبارى نبودن آزمايش hiv قبل از ازدواج صحبت كردم و پيشنهاد كردم تا اين آزمايش مانند باقى آزمايش هاى قبل از ازدواج اجبارى شود و در ادامه گفتم همانطور كه يك نوزاد نبايد با تالاسمى و بيماری هاى ديگر به دنيا بيايد با +hiv هم نبايد به دنيا بيايد كه اين بخش از صحبت ها هم حذف شد.
من معتقدم اگر بنا به آگاه سازيست بهتر است به جاى شعار دادن عمل كنيم.
با احترام به همه كسانى كه دغدغه اين كار را دارند.
"روز پزشك هم به تمام پزشكان متعهد و شريف تبريك ميگم"

گفتنی است؛ امیر حسین آرمان چندی پیش در برنامه پر مخاطب "خندوانه" به عنوان مهمان حضور داشت.

واکنش امیرحسین آرمان به صحبتهای خانم دکتر در برنامه خندوانه + اینستاپست انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار