تبلیغات

ضرورت بهبود وضعیت تولید همزمان با کاهش نرخ تورم

یک کارشناس اقتصادی گفت: دولت اقدامات خوبی در زمینه کاهش نرخ تورم انجام داده است اما باید رونق تولید و بهبود فضای کسب و کارهمزمان با این امر صورت گیرد.

ضرورت بهبود وضعیت تولید همزمان با کاهش نرخ تورممحمد حسین میرمحمدی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: برای ایجاد فضای کسب و کار مناسب ورقابتی درکشور باید تمهیدات لازم در نظر گرفته شود تا فعالان اقتصادی بتوانند در این فضا با امکانات بیشتری مشغول بکار شوند. 

وی ادامه داد: رونق اقتصادی در گرو تحرک مثبت بخش تولید است و در این راستا واحدهای تولیدی باید به گونه ای فعالیت داشته باشند که بتوانند با گروه های دیگر رقابت کنند. 

این کارشناس اقتصادی در پاسخ به این پرسش که دولت یازدهم تا چه حد توانسته در حل مشکلات اقتصادی موفق باشد ،عنوان کرد:دولت، اقدامات خوبی دراین زمینه انجام داده است اما باید رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار، مبنای کاهش نرخ تورم و تاثیر آن بر اقتصاد قرار گیرد. 

میرمحمدی در ادامه عنوان کرد: دولت سعی کرده اقداماتی درخصوص پایین آوردن نرخ تورم انجام دهد چرا که این امر می تواند درفضای کسب و کار و نقدینگی، سبب بهبود وضعیت اقتصادی شود. 

وی در ادامه تصریح کرد:البته پایین آمدن نرخ تورم تاثیرات مثبت و منفی خود را به همراه دارد و هردوبعد آن می تواند در اقتصاد تاثیرگذار باشد. 

 
 انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار