تبلیغات

با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید! - آکا

آکاایران: ستاره های هالیوود همیشه مقوی ترین و سالم ترین مواد غذایی را مصرف می کنند تا همیشه زیبا، جذاب و روی فرم باشند. اگر شما هم می خواهید بدانید که راز زیبایی آنها چیست، به موادی غذایی که مصرف می کنند، نگاهی بیاندازید.

آکا ایران: ستاره های هالیوود همیشه مقوی ترین و سالم ترین مواد غذایی را مصرف می کنند تا همیشه زیبا، جذاب و روی فرم باشند. اگر شما هم می خواهید بدانید که راز زیبایی آنها چیست، به موادی غذایی که مصرف می کنند، نگاهی بیاندازید. در اینجا سالادهای محبوب آنها را که هر جزو جدانشدنی رژیم غذایی شان است، به شما معرفی می کنیم.

کریسی تیجن

,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید

با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید! - آکاسالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها

آکاایران: با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید!

 

مواد لازم: کاهو، تکه های سیب، پیاز قرمز

«من نمی توانم حتی یک روز هم بی این سالاد سر کنم. پس از ریز کردن مواد، کمی روغن زیتون و سرکه قرمز به آن اضافه کنید تا خوش طعم تر شود.»

 

بیانسه

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید

مواد لازم: کلم، خیار، هویج، پیازچه، گیشنیز، بادام برشته

«هنگامی که من رژیم 22 روزه سبزیجات خود را آغاز کردم، این سالاد بود که مرا از گرسنگسی نجات داد. من مخلوطی از لیمو، ارده، روغن زیتون و روغن کنجد را نیز به آن اضافه می کنم.»

 

سلنا گومز

,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید   مواد لازم: بوقلمون، آواکادو، لوبیا «این دستور را از مربی باشگاهم گرفتم. قبل از مصرف کمی سرکه قرمز، روغن زیتون، خردل و آب لیمو نیز به آن اضافه کنید.»

 

ژیزل بوندشن

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید

«من و همسرم، تام بردی، رژیم غذایی سخت و البته سالمی را مصرف می کنیم و دوست داریم آن را در اختیار دیگران نیز قرار دهیم. من این رژیم را از روی رژیم یکی از سوپر مدل برداشتم.»

 

جنیفر آنیستون

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید «من به جای سالاد سبز، تنها از بلغور مصرف می کنم که تمام مواد مقوی دیگر را در خود دارد.»

 

جسیکا آلبا

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید «یکی از کمبوهای مورد علاقه ام! من حتی ویدیویی از مخلوط کردن این سالاد را در صفحه ام به اشتراک گذاشته ام. همه مواد را خرد کنید سپس با روغن زیتون و آب لیمو بپوشانید. واقعا فوق العاده است!»

 

کیت هادسون

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید

مواد لازم: هندوانه، پنیر فتا، پیاز، منداب

«من این دستور را، که یکی از محبوب ترین وعده های غذایی من در تابستان است، از یکی از معروف ترین برنامه های آشپزی در تلویزیون گرفتم.»

 

میراندا کر

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید «من تمام این مواد را خرد و پس از ریختن کمی آب لیمو روی آن، مصرف می کنم.»

 

جولیا رابتس

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید مواد لازم: جوانه بروکسل، پسته، پنیر  مانچگو، تخم مرغ آب پز، پانستا «من به همراه جرج کلونی و دیگر دوستانم به یک رستورانی رفته بودیم که با این سالاد آشنا شدم. آن را با سرکه مصرف کنید تا خوشمزه تر شود.»

 

کلویی کارداشیان

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید مواد لازم: سینه مرغ، نودل، زنجبیل، هویج، آوکادو، کاهو «من و خواهرانم همیشه به رستوران «Health Nut» در لس آنجلس می رویم و این سالاد مرغ چینی را سفارش می دهیم.»

 

کورتنی کارداشیان

  ,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید مواد لازم: سینه بوقلمون، تخم آفتاب گردان، کاهو، آواکادو

«من هم مانند خواهرم، کیم، به همان رستوران مورد علاقه ام واقع در لس آنجلس می روم اما آواکادو را به پنیر ترجیح می دهم. حتی صاحب رستوران هم می داند که ما چه زمانی به آنجا می رویم و چه جیزی سفارش می دهیم.»

 

لیلی آلدریج

,سالاد،رژیم ستاره ها،سالاد محبوب ستاره ها,[categoriy] با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید   «اگر شما هم به دنبال سالادی با طعم تند هستید، این سالاد را به شما پیشنهاد می کنم.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار