تبلیغات

قوانین دنیس ولف برای حجم -آکا

1395/06/03

آموزش بدنسازی ، بدنسازی ،سایت ورزشآموزش بدنسازی و پرورش اندام

آکاایران: قوانین دنیس ولف برای حجم

به گزارش آکاایران: قانون یک: بازه حرکات

,قوانین دنیس ولف برای حجم,دنیس ولف,توصیه بدنسازان حرفه ای,[categoriy] قوانین دنیس ولف برای حجم

قوانین دنیس ولف برای حجم -آکاقوانین دنیس ولف برای حجم,دنیس ولف,توصیه بدنسازان حرفه ای

آکاایران: قوانین دنیس ولف برای حجم

دنیس میداند که تعداد بازه حرکات در هر ست نباید برای او از عدد خاصی تجاوز کند . این عدد برای دنیس ۱۰-۱۲ حرکت در هر ست است ، البته اواستثنا را همیشه درنظر میگیرد. برای مثال تعداد حرکات هر ست پشت پا او تا ۲۰ حرکت و برای عضلات شکم نیز تا ۲۵ تجاوز میکند.

قانون دو :قانون اصلی
در برنامه دنیس برای هر قسمت از بدن در دوره حجم حداقل سه ست تک عضله برای عضله هدف وجود دارد و نحوه انجام این ست نیز درآغاز تمرین است ، زیرا که درآغاز بدن انرژی بیشتری دارد.برای مثال دنیس روز سینه خود را با پرس سینه تخت یا برای جلو بازو از جلو بازو هالتر شروع میکند.

قانون سه : تثبیت حجم تمرین
دنیس ولف معمولا ۳ تا ۴ تمرین و در مجموع ۱۲ تا ۱۶ برای هر قسمت از بدن انجام میدهد که ساق پا و شکم از این قاعده مستثنا هستند و آنها را کمتر از حد بقیه اعضا تمرین میدهد.فرمول خاصی وجود ندارد فقط مطمئن شوید که تمرین کافی برای تحت فشار قراردادن عضله مورد نظر از کلیه زاویه ها انجام میدهید و حجمی را انتخاب کنید که فکر میکنید بیشتر برای بدن شما کارایی دارد

قانون چهار :کیفیت یا کمیت؟
به همان میزان که دنیس بر وزنه های آزاد مانند دمبل ویا هالتر تمرکز میکند (کمیت) – در برنامه او تمرکز بر ماشین ها و دستگاه ها نیز وجود دارد زیرا که او به ریزترین تک عضله ها نیز تمرکز میکند(کیفیت)-برای مثال شاید کراس اور برای سینه به نسبت سایر حرکات سایز ندهد ولی فرم بهتری نسبت به آن ۲ به او میدهد.باید مانند یک مجسمه ساز بر حجم و تفکیک تمرکز کنید

قوانین دنیس ولف برای حجم

آموزش بدنسازی و پرورش اندام -

قوانین دنیس ولف برای حجم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار