تبلیغات

آخرین آمار کشته‌های انفجار گاز در اهواز

رییس اورژانس استان خوزستان گفت: آخرین آمار انفجار گاز در منطقه بهارستان اهواز 6 نفر فوتی و 8 نفر مصدوم اعلام شد.

شهریار میرخشتی رییس اورژانس استان خوزستان و مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: این انفجار ساعت هفت و 46 دقیقه در یک ساختمان مسکونی چهار واحده در منطقه بهارستان اهواز خیابان سعادت چهار رخ داد.

وی گفت: بر اثر این حادثه چهار واحد به طور کامل از بین رفت و واحدهای مسکونی اطراف این ساختمان نیز دچار خسارت شد.

میرخشتی تعداد مصدومان را بیش از 8 نفر عنوان کرد و افزود: 8 مجروح توسط آمبولانس به بیمارستان ها منتقل شدند ولی قطعا بسیاری نیز با وسیله های شخصی برای درمان مراجعه کرده اند که آمار دقیقی از آنها فعلا در دسترس نیست. 

رییس اورژانس استان خوزستان از مرخص شدن 6 نفر از مجروحین خبر داد و تصریح کرد: یکی از مصدومان نیاز به مشاوره ارتوپدی داشته و یک نفر نیز به دلیل سوختگی به بیمارستان طالقانی منتقل شده که حال عمومی وی مساعد گزارش شده است. 

وی آمار مجروحین بیمارستان گلستان را تاکنون 10 نفر دانست و یادآور شد: با توجه به شدت انفجار و برخورد ترکش های شیشه با اطراف ساختمان، بسیاری به صورت شخصی به بیمارستان ها مراجعه داشته اند که فردا آمار دقیق از این افراد متعاقبا منتشر می شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار