تبلیغات

عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین -آکا

1395/06/04

گالری عکس،آلبوم عکس آکاعکس های جالب و زیبا ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین

عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین -آکاعکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین -آکا

آکاایران: عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین

آکاایران: این عکس هایی که مشاهده میکنید کاملا واقعی هستند.آلتی پلانو (واژه اسپانیایی برای سرزمین مرتفع) نام فلاتی در مرکز غرب آمریکای جنوبی است که چشم اندازهای خیره کننده ای دارد. این سرزمین که با نام های «فلات آند» یا «فلات بولیوی» نیز شناخته می شود پهناورترین فلات جهان پس از تبت است و بخش هایی از آن بی شباهت به سطح مریخ نیست. در این گزارش نگاهی داریم به تصاویر دنیل کوردان از چشم اندازهای زیبای این سرزمین.

,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین ,[categoriy] عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین

عکس های جالب و زیبا -

عکس هایی از منطقه ای رویایی بروی زمین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار