تبلیغات

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

کد خبر: ۳۷۶۱۰۷

۱۲۸۷  بازدید

برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.

در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.

*****

1. نمایی زیبا از استان پالاوان در کشور فیلیپین. پالاوان یک جزیره - استان به حساب می‌آید.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

2. چشم اندازی دیدنی از شهر ویسلر یا ویستلر (Whistler) در استان بریتیشِ کلمبیای کانادا که در محدوده جنوب اقیانوس آرام و سلسله کوه‌های شمال غربی آمریکای شمالی واقع شده است. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

3. منظره شگفت انگیز آبشار ورینگفوسن (Vøringfossen) در نروژ. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

4. عکسی از پارک طبیعی آنتلوپ کنیون (Antelope Canyon) در ایالت آریزونا واقع در ایالات متحده آمریکا. این پارک حاوی صخره‌هایی دیدنی است که توسط آب و هوا در طول سالیان به گونه‌ای غریب فرسایش یافته و در ساعاتی مخصوص از روز خالق مناظری با نورپردازی‌های نایاب می‌شوند. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

5. منظره رویاییِ روستای وربیر (Verbier) واقع در جنوب غربی سوئیس در کانتون وله. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

6. تصویری زیبا از قلعه de la Bretesche در شهرداری Missillac در فرانسه. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

7. نمایی از روستای SEL در شهرداری SEL واقع در نروژ. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

8. عکسی از Gásadalur در سمت غرب Vágar در جزایر فارو واقع در دانمارک. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

9. نمایی از یخچال های طبیعی Mendenhall درمنطقه جنوب شرقی ایالت آمریکا. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

10. نمایی هوایی از پارک ملی  Tsingy de Bemaraha در مرکز غرب ماداگاسکار. ماداگاسکار کشوری جزیره‌ای است واقع در اقیانوس هند، در کنار سواحل جنوب شرقی آفریقا. ماداگاسکار چهارمین جزیره بزرگ جهان است. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54) 

 

11. عکسی از جاده ای پر پیچ و خم در روستای Hoddevik در ساحل شهرداری Selje واقع در نروژ.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54) 12. نمایی چشم نواز از خانه ای در دل کوههای رنگارنگ شهر دهام (Dedham) در شهرستان هنکاک (Hancock County) واقع در ایالات متحده. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

13. عکسی هوایی از شهر بندری هوبارت (Hobart) در استرالیا و مرکز ایالت تاسمانی. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

14. چشم اندازی از کوههای برفی و دریاچه ای در شهر کویینزتاون (Queenstown) واقع در نیوزیلند (New Zealand). تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

 

15. تصویری سرسبز و رویایی از شهر کوچک هال‌اشتات (Hallstatt) در منطقه سالزکامرگوت، در ایالت اوبراسترایش واقع در اتریش. دریاچه‌ای هم با همین نام در کنار این شهر قرار دارد. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (54)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار