تبلیغات

حلقه محاصره تروریست‎ها در «غوطه شرقی» تنگ‎تر شد

95/06/03 - 23:23

شماره: 13950603001749

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/QI0R1S کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

نیروهای سوری در ادامه عملیات آزادسازی «غوطه شرقی» دمشق موفق به پاکسازی چندین منطقه در محور شمالی شرقی شهرک «دوما» شدند.

خبرگزاری فارس: حلقه محاصره تروریست‎ها در «غوطه شرقی» تنگ‎تر شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی و مقاومت در ادامه عملیات پاکسازی «غوطه شرقی» دمشق با انجام حملات گسترده علیه تروریست های «جیش الاسلام» در نزدیکی شهرک دوما، موفق شدند از غرب مزارع شهرک «حوش الفاره» و غرب مزارع «حوش النصری» تروریست ها را به عقب برانند و پس از درگیری سنگین و چند ساعته، بخش وسیعی از «مزارع ملاح» در حومه شهرک ملاح و همچنین شمال شرق شهرک راهبردی دوما را به طور کامل پاکسازی کنند.

در این عملیات تعداد زیادی از تروریست ها برای جلوگیری از نزدیک شدن نیروهای سوری به دوما، متحمل تلفات شدیدی شدند.

به گزارش گروه بین الملل فارس، موفقیت عملیات امشب نیروهای سوری به دلیل قطع شدن خطوط کمک رسانی تروریست ها در جاده الریحان_شیفونیه بود.

با پاکسازی «مزارع الریحان»، کمک رسانی تروریست ها از شهرک تل کردی به شهرک الریحان و سپس دوما دچار مشکل خواهد شد و تروریست ها در شهرک الریحان از محور جنوبی در محاصره قرار گرفتند.

همزمان با پیشروی های سریع نیروهای سوری و پاکسازی مناطق غوطه شرقی، گروهک تروریستی «فیلق الرحمن» از تمامی گروهک های تروریستی از جمله جیش الاسلام خواستار تشکیل یک گروه متحد برای جلوگیری از سقوط غوطه شرقی شد.

یک منبع میدانی نیز لحظاتی در گفت وگو با بین الملل فارس اعلام کرد که نیمی از شهرک الریحان آزاد شد و پیشروی ها نیروهای سوری و مقاومت ادامه دارد.

انتهای پیام/ح

 

http://fna.ir/QI0R1S

اخبارمرتبط :

95/06/03 - 19:57

95/06/03 - 18:59

95/06/03 - 17:07


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار