تبلیغات

فوتبال زندگی من است

به گزارش افکارنیوز،

قرارداد مربی فرانسوی توپچی های لندن در پایان فصل پس از دو دهه با این تیم به اتمام می رسد. وی اعتراف می کند نمی تواند جدایی از این تیم را تصور کند.

ونگر می گوید از لحظه ای وحشت دارد که بخواهد از این تیم کنار برود. این مربی در ماه اکتبر به رکورد باسابقه ترین مربی تاریخ یک تیم مطرح اروپایی دست پیدا می کند.

این مربی فرانسوی اکنون اعتراف کرده که کنار رفتن از مربیگری برایش یک شکست به حساب می آید.

ونگر در مصاحبه با Game Changers: Inside English Football گفت: فوتبال زندگی من بوده است. من صادقانه از روزی که بخواهم آن را کنار بگذارم می ترسم. بیشتر که می گذرد، کنار گذاشتن عادت دشوارتر می شود. زمانی که سرآلکس فرگوسن از فوتبال کناره گیری کرد ما با منچستریونایتد بازی داشتیم و او به من پیامی فرستاد که بروم بالا و با هم نوشیدنی میل کنیم. من پرسیدم «آیا دلت برای فوتبال فوتبال تنگ نشده؟» او گفت: «نه اصلا.» من او را درک نکردم. این یک جای خالی در زندگی شما محسوب می شود. مخصوصا وقتی همه زندگی تان را منتظر مسابقه بعدی بوه اید و سعی کرده اید آن را ببرید. همه سرخوشی ما از فوتبال است و البته موقعیت اجتماعی ما.

ونگر با بیان اینکه علیرغم این همه سال حضور در فوتبال همچنان نتوانسته با باخت کنار بیاید، افزود: در جایگاه مردم، بخشی از ما عاشق برد هستیم و بخشی از ما از باخت متنفریم. درصد نفرت از شکست در من بیشتر است. مربیان از باخت بیزارند و اگر شما به عنوان یک مربی از باخت متنفر نباشید نمی توانید برای مدت زمانی طولانی در این حرفه بمانید.

سرمربی آرسنال ادامه داد: اگر مسابقه ای خوب پیش برود من ممکن است با دوستان و خانواده ام برای صرف شام بیرون بروم اما اگر نه، مستقیم به خانه می روم تا یک بازی دیگر را تماشا کنم و ببینم مربی تیم دیگر چه می کشد. اگر ما ببازیم هفته ام ویران می شود. اما در طول سال های گذشته یاد گرفته ام که با ناامیدی هایم مقابله کنم و بازگردم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار